PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 36 997
ocen
6,7 10 1 36997
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

Od poczatku do konca trzyma w napięciu, jest to film psychologiczny, thriller, dramat. Rzadko spotyka sie takie filmy jak ten, polecam

ocenił(a) film na 5
quriozum

Zbiera niskie oceny dlatego, że oryginał był arcydziełem.

ocenił(a) film na 10
Pinokio1983

Czy klon geniusza nie będzie geniuszem? ;-)

Klee

Nie będzie-będzie klonem. Ja też się zastanawiam po co był ten remake? Oryginał był świetny, również ze względu na europejski klimat, po co to psuć?

ocenił(a) film na 10
nnnn

Jasne, że nie. Jak wskazuje emotikon, to było żartobliwie retoryczne pytanie, przekorne. Będzie miał potencjał geniusza, ale ten zawsze można zmarnotrawić. W tym wypadku tak się nie stało na szczęście, według mnie, ale przywykłem do rekacji dalekich od entuzjazmu. We mnie entuzjazm dla klona jest. Ten zachywt wzbudza nie tylko doskonałość kryjąca się w niezywkłej zbieżności kopii z oryginałem, ale też pieprzyk na twarzy klona, którym jest dla mnie kreacja Pitta.

Na Twoje pytanie odpowiadano na forum, poczytaj.

ocenił(a) film na 9
Pinokio1983

Oryginał to wielkie niemieckie siano, tam aktorska gra jest na najnizszym poziomie, nie mozecie porównywac tego nowego lepszego wydania do starego mowiac ze ten sie nie podoba bo tamtem byl najlepszy? Bool shit!! ten jest dojebany

ocenił(a) film na 10
quriozum

Frish stworzył hipnotyzującą kreację, która odciska stempel na umyśle na wiele lat. Emploi Lothar czyni ją idealną aktorką do takich ról, jaką zagrała w tamtym filmie. No a Muehne? Zaszczyty, jakich doznał przed śmiercią, są najlepszym dowodem jego klasy jako aktora.

Takie jest moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones