PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30764}

Głosy

Some Voices
6,9 1 133
oceny
6,9 10 1 1133
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

Some Voices

ocenił(a) film na 10

Widziałem ten film tylko raz i zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Bardzo chętnie zobaczyłbym go jeszcze raz, ale niestety polski dystrybutor jakoś nie postarał się by go wydać :( Jeśli ktoś wie w jaki sposób mógłbym dostać ten film nie za jakieś ciężkie pieniądze to bardzo proszę o podpowiedź :)
p.s.
Na Ośle tylko wersja hiszpańska chodzi :(

fuss

dzisiaj był na tvp2 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ocenił(a) film na 6
fuss

Hej, mam pytanko. Czy udało ci się zdobyć ten film??

lain10

dziś na TVP 2, po północy oczywiście

a tu popiszę brednie, bo za krótkie jest wg. filmwebu, mogę coś wkleić z wykładów ze studiów, może wtedy będzie wystarczająco długie, może teraz wystarczy

fuss

Ale kino! ostatnio puszcza film, więc jak masz nagrywarkę dvd to kupujesz płytkę za 1 zeta i masz:-)
pozdr

ocenił(a) film na 7
Nootie

Dzisiaj leciały głosy na Ale kino o 11 rano, może niedlugo też będą lecieć bo oni lubią się tak powtarzać, to dobrze.

fuss

Ja też widziałem ten film na Ale Kino. Ale niestety nie obejrzałem go do końca, a szkoda. Może kiedy jeszcze będzie leciał.

Wiceq

Film leci regularnie na Filmboxa w telewizji nowej generacji N.

A co do samego tytułu: Wygląda na budżetówkę jakąś, ale oglądało mi się bardzo fajnie.

użytkownik usunięty
fuss

Również z chęcią bym obejrzała, a nigdzie znaleźć nie mogę... Ktoś posiada może i jest skłonny wysłać link lub coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones