PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107660}

Głową w mur

Gegen die Wand
7,8 14 127
ocen
7,8 10 1 14127
7,5 12
ocen krytyków
Głową w mur
powrót do forum filmu Głową w mur


Wyrazisty i mocny- dlatego mi się podobał.
Brak mocnego zakończenia- dlatego mnie rozczarował w pierwszej chwili.
Ale gdy zaczęłam o tym myślec doszłam do wniosku, że właśnie taka powinna być końcówka- bo taka jest realna, prawdziwa. Bez kolorowania, bez happyendu czy tragedii. Tak by się zdarzyło naprawdę. Takie durne jest życie, że najpierw daje nam kopa i fajerwerki, a potem ucina to wszystko beznadziejnie i bezpłciowo, tak przeciętnie i szaro że aż boli..!
no i stary cudowny Unel.
i świetny soundtrack (zwł. utwór z dyskoteki gdy On na Nią patrzy oraz piosenka z samego końca, gdy lecą już czerwone literki ;)

ocenił(a) film na 10
martyna_marysia

Mam podobne odczucia. Film wywiera bardzo silne wrazenie, jeszcze dlugo po seansie "cos w czlowieku zostaje".. Film oceniam na 10/10, bo opowiada ciekawa historie, pokazuje pewna strone zycia Turkow w Niemczech, co dla kogos kto mial okazje mieszkac w tym kraju czyni film tym ciekawszym. Wyrazistosc glownych bohaterow i doslownosc niektorych scen podkresla wspaniala muzyka. Za najwieksze plusy tego filmu uznaje: scenariusz, aktorow, muzyke i niesmowita dosadnosc przekazu. Trafila. Na pewno wroce do tego filmu.

I utwierdzilam sie wprzekonaniu o tym, jak wielu niesamowicie zdolnych ludzi jest wsrod Turkow. Az chcialabym w tym miejscu pozdrowic Buraka i Duygu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones