PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107660}

Głową w mur

Gegen die Wand
7,8 14 134
oceny
7,8 10 1 14134
7,5 12
ocen krytyków
Głową w mur
powrót do forum filmu Głową w mur

spodziewałem się czegoś wiecej , jestem rozczarowany

ocenił(a) film na 7
kris_30

zgadzam sie. Po przeczyatniu tylu rewelacyjnych opinii, jestem rozczarowana...Film troszke przegadany i zdecydowanie za dlugi...pewnych rzeczy nie trzeba bylo wykładać tak jak kawy na ławę...

myszonek_ak

A ja się z wami nie zgadzam!Mi się wogóle nie dłużył,ten film nie mógł być krótszy,nic bym z niego nie wycieła,każda scena była potrzebna.

myszonek_ak

czasem tak jest, jak się za dużo dobrego o filmie przeczyta, to potem można poczuć się rozczarowanym, to zależy tylko od nastawienia do tego filmu

ocenił(a) film na 10
kris_30

dlatego niepowinno sie czytac wczensiej zbyt wielu opinii - co najwyzej powierzchownie dowiedziec sie czy warto lub nie ogladnac i koniec a nie polegac na zachwytach innych a pozniej juz nie moc zdrowo ocenic filmu

ps. dla mnie film absolutnie w scislej czolowce najlepszych jakei mialem okazje widziec -piekny i zapadajacy naprawde na dlugo w pamieci

ocenił(a) film na 9
artur29

Moim zdaniem dużo zależy co wiemy o filmie jeszcze przed jego oglądaniem.
Jeśli przeczytamy wcześniej zbyt wiele dobrego to nawet rewelacyjny film może przegrać z naszymi wyobrażeniami i oczekiwaniami wobec niego i zgadzam sie co do tego z moimi przedmówcami. Ja trafiłem na ten film przypadkiem wciągnął mnie swoim klimatem i świetną muzyką. Po jego oglądnięcie zacząłem słuchać Depeche Mode. Jak dla mnie rewelacja 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones