PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 784
oceny
6,1 10 1 291784
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

glupota.

ocenił(a) film na 1

Czysta Głupota. Nie rozumiałam z czego ludzie się śmieją, mnie to strasznie żenowało, nigdy nie obejrzałam tego filmu do końca. Najgorszy film z Carreyem.

dulcisaspis

Moim zdaniem jest to jedna z jego lepszych komedii. Jeszcze w dodatku Jeff Daniels, który też genialnie zagrał :) To prawda film do końca nie jest śmieszny gdyby się nadnim zastanowić. Ale został tak zrobiony że ja za pierwszym razem płakałem ze śmiechu. No ale każdy ma prawo do swojej opinii.

ocenił(a) film na 6
dulcisaspis

Po obejrzeniu wersji rezyserskiej (po latach) zauwazylem, ze juz mnei tak nie smieszy jak dawniej. Choc z glupich komedii, ta i tak jest jedna z lepszych.

_Michal

Mnie tak nie bawi jak kiedyś już 10x wole Nagą broń z Lesliem Nielsenem lub Gliniarza z Bh.

użytkownik usunięty
dulcisaspis

czysta głupota?
podaj inny tytuł komedii który zwalił cie z nóg...........


komedie chyba są głupie i tym nas rozsmieszają.
moim zdaniem to komedia wszechczasów,

ocenił(a) film na 8

popieram.. ale o dziwo komedie śmieszące głupotą dzielą się na dwie grupy:
*komedie które śmiesza głupotą ze strony absurdów i tym że główny bohater jest tak głupi że aż śmieszny, taka komedia śmiesz i młodych, i starych (np. głupi i głupszy)
*komedie w których głupota sięgneła dno, przeważnie sa to komedie dla gimnazjalistów gdzie większość gagów oparta jest na seksie a mniej więcej w okresie gimnazjum takie żarty śmieszą (np. american pie)

użytkownik usunięty
KinoManiack

Nie no, głupkowaty film, ale fajny;D Jest kilka ciekawych scen i pomysłów na życie xD

ocenił(a) film na 2
KinoManiack

Jest jeszcze trzecia kategoria:
* polskie komedie współczesne - które śmieszą tylko ich twórców oraz ludzi o inteligencji pantofelka np. Kac Wawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones