PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 132
oceny
6,2 10 1 13132
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

Średnia fabuła,

ocenił(a) film na 9

średnie dialogi, średnie efekty specjalne...ale za to jest klimat, który po prostu się wylewa z ekranu. Prawie czułem ten strach i bezsens istnienia jakimi żyja mieszkańcy czyśca. Ode mnie leci 9/10

ocenił(a) film na 2
Venderein

wszystko średnie i taka nota? oO

dla mnie to praktycznie totalna masakra. coś jak 155372790 cześć Kruka
bida z nędzom

a najgorszy był oczywiście sam pan Gabryś. takiej niewydarzonej pipki nawet przedszkolak by się nie przestraszył
to się nie umywa do kreacji jakie stworzyli Christopher Walker, Tilda Swinton czy nawet Kevin Durand swoimi wariacjami tego archanioła
aktor go grający ładną buźkę ma ale to nie wystarczy

całej reszty nawet nie chce mi się komentować, bo szkoda klawiatury

diana6echo

Ee, niezupełnie się zgadzam co do opinii Andy'ego. Znaczy, (mówię z punktu widzenia nastolatki rządzonej hormonami) ale kiedy tak na początku filmu wędrował po mieście w kapturze (ta scena z uśmiechającą się dziewczynką) wydawał mi się naprawdę... pasujący do odgrywanej roli. Taki w sam raz Gabriel. No i później też w sumie nie mogłabym mu nic zarzucić pod względem gry.
Z tym że nie mam go do czego porównywać, bo Armia Boga i Kruk dopiero przede mną ;)

ocenił(a) film na 5
Venderein

jedno pytanie. co wlasciwie oznaczal koniec? czy on sie zabil?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones