PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34639}

Garsoniera

The Apartment
7,8 13 452
oceny
7,8 10 1 13452
8,6 23
oceny krytyków
Garsoniera
powrót do forum filmu Garsoniera

Sorry pseudo fani filmow. Ale max moge dac 5. Szalu nie bylo. Moje IQ150 POTWIERDZONE nie daje wiecej niz 5.

ocenił(a) film na 5
freddykruegerpl

potwierdzam. ale snoby beda pierdziec z zachwytu bo klasyka bo czarno bialy bo dostal jakies tam oscary i tysiac innych gowno wartych nagrod.

jako znawca filmowy oficjalnie stwierdzam ze film sredni a ocena zawyzona przez pryszczatych snobow w okularach

Znawca_filmowy

Ależ z Ciebie znawca. Ludzie mi zarzucają, że jestem krytyczny wobec produkcji, ale Ty to chyba jesteś ignorantem. Nie lubisz westernów, ok, ale dać 3/10 "Za kilka dolarów więcej"? Gdybyś był "znawcą" wiedziałbyś, że kiedyś kino było inne i takie filmy się kręciło. Widzę, że widziałeś parę starszych filmów, więc skąd takie oceny :D Nie przepadam za westernami, tak samo nie jestem fanem Władcy Pierścieni, ale mieszanie historii (Chrobry) i gatunku fantasy to nie tędy droga :D Więcej dystansu! p.s. freddy - inteligencja nie ma nic wspólnego ze znajomością tematu np. kina.

ocenił(a) film na 6
LukeInside

popieram, że to skandal dać 3 za "za kilka $....."

ocenił(a) film na 8
Znawca_filmowy

Na szczęście jako samowładny znawca filmowy i nie-snob (zapewne tez bez pryszczy i bez okularów), nie masz tu dużo do gadania. Ci co najwięcej podkreślają swoje "filmoznawstwo", zwykle są byle krzykaczami, którzy na siłę chcą "skopać" komuś dupę (nawet jeśli to tylko głupi film). Napisz, że ci się to nie podoba (jeśli już musisz cokolwiek pisać), a nie obrażaj gusta innych. I jak ci się takie kino nie podoba to sięgnij po coś w twoim stylu, wtedy i ty będziesz mógł zostać pryszczatym znawcą filmów (ulubionej kategorii).

ocenił(a) film na 8
freddykruegerpl

Pseudo znawco - że się tak wyrażę - czemu nie napiszesz po prostu, że film ci się nie spodobał i że oceniasz go na 5 (co oczywiście nie omieszkałeś dodać), zamiast wypisywać pseudo peany na cześć swoich domniemanych 150 IQ. Masz prawo sądzić o nim co chcesz, ale nie musisz obrażać innych (ich gustu), tylko dlatego, że tobie podoba się co innego.

srick.pl

Srick jezeli mielibysmy byc szczegolowi to nikogo nie obrazilem. Nie jestem taka osoba. Oczywiscie kazdy ma swoj indywidualny gust, ktory przez lata dojrzewa lub/i sie zmienia z wiekiem. A 5 to ocena calkiem dobra, zwazywszy na to ze film po prostu mi sie nie podobal. I jeszcze cos waznego - jak czlowiek z naszej epoki moze oceniac film, ktory powstal tak dawno temu? To byla inna epoke, inna strategia krecenia filmow, inna mentalnosc itd. Ale nikogo nie obrazam, dzieki

ocenił(a) film na 8
freddykruegerpl

Chwaląc się swoim domniemanym IQ okazujesz się zwykłym burakiem. Żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones