PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 768
ocen
7,7 10 1 22768
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Nie koniecznie bollywoodzkie;) Może jestem dziwna, ale lubię płakać na filmach;] Więc znacie inne też tak wzruszające filmy jak "Kal Ho Naa Ho"? (oczywiście nie wliczając 'Titanica':P)

Eruaniel

Oj dużo jet takich. Ale jak z bollywood, to najdłużej płakałam na filmir Veer-Zaara i Nigdy nie mów żegnaj. Na początek polecam te 2 :))

Madleen

właśnie zobaczyłam w Twoim profilu, że już je obejrzałaś.
No to ja proponuje obejrzeć: Devdas, Chalte Chalte (Blisko siebie), Om Shanti Om, Ta Ra Rum Pum, Fanaa (Unicestwienie). No i może Chak De India, ale on jest sportowy, ale super!

Eruaniel

Jesli lubisz rzeczywiscie płakać to ja proponuje szkołe uczuć... ten film jest po prostu bez komentarza bo az słów brakuje.... :D

ocenił(a) film na 10
Eruaniel

Czasem słońce, czasem deszcz
Ty i ja
Jestem przy tobie
Pamiętnik
Szkoła uczuć

Warto zaglądnąć tutaj http://bollywood.pl/temat.php?Id=3842&str=1

Boobbyy

szkoła uczuć na pewno ja polecam jeszcze P.S. kocham Cię

ocenił(a) film na 9
wonderland

Tak, szkoła uczuć to był mój pierwszy film na którym tak bardzo się rozpłakałam i płakałam całą noc, polecam jeszcze ciekawy przypadek benjamina buttona, a z bollywoodzkich u, me aur hum i fanaa.

ocenił(a) film na 10
Eruaniel

tak szkoła uczuć to arcydzieło a hinduski bardzo polecam jeśli lubisz płakać to gdyby jutra nie było napewno wyciśnie u ciebie łzy

atina105

Z mojej strony mogę dodać zupełnie z innej beczki film "Wichry namiętności" fenomenalna gra Julii Ormond i Brada Pitta, "Miasto Aniołów" a z bollywood to "Coś się dzieję", "Dil Se"!!!

ocenił(a) film na 6
Eruaniel

Ja polecam te filmy jeżeli chcesz sobie popłakać ;] : Siedem Dusz.
Skrywana namiętność

ocenił(a) film na 10
Eruaniel

Ja polecam np. Across The Universe, jeśli nie widziałaś. Mega piękny współczesny musical.

ocenił(a) film na 10
doncamillos

Tzn styl jest współczesny, ale historia z czasów wojny w Wietnamie ze wspaniałymi wykonaniami Beatlesowskich piosenek

ocenił(a) film na 10
doncamillos

Ale przecież to nie jest wzruszający film nikt tam nie umiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones