PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123954}

Gdzie mieszkają dzikie stwory

Where the Wild Things Are
6,7 15 705
ocen
6,7 10 1 15705
7,4 7
ocen krytyków
Gdzie mieszkają dzikie stwory
powrót do forum filmu Gdzie mieszkają dzikie stwory

Oryginalny, fantastyczny, magiczny. To nie jest bajka dla dzieci, ani kino familijne, ale psychoanaliza na najwyższym poziomie. Film ukazuje ludzką, nie tylko dziecięcą, psychikę i emocje takimi jakie naprawdę są, Dla otwartego umysłu katharsis gwarantowane. Dla innych, zwłaszcza gdy nastawią się na obejrzenie filmu familijnego, trudny w odbiorze, wręcz niezrozumiały. Ja zrozumiałem to co dzieje się na ekranie dopiero przy drugim podejściu i już nigdy tego nie zapomnę. Wspomnienie tego filmu i ukazanych w nim emocji tkwi we mnie do dnia dzisiejszego.

ocenił(a) film na 9
Ksawry

Całkowicie się zgadzam! Przykro widzieć tutaj tyle niepochlebnych opinii na temat tego filmu...niestety, zdecydowanie nie jest on dla wszystkich, wymaga pewnej wrażliwości, wyobraźni i przede wszystkim właśnie otwartego umysłu. W sumie oglądałam go dawno, ale wciąż pamiętam jakie na mnie zrobił wrażenie, a pod koniec miałam łzy w oczach. Na pewno jeszcze do niego wrócę! Miło wiedzieć, że jednak niektórzy potrafią docenić takie filmy, szkoda, że powstaje ich coraz mniej..
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones