PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34200}

Generał

The General
7,9 6 361
ocen
7,9 10 1 6361
8,0 21
ocen krytyków
Generał
powrót do forum filmu Generał

Magia starego kina.

ocenił(a) film na 9

Zawsze dziwiło mnie jak to możliwe: film? Bez dialogów? Bez aktorów, nieustannie kłapiących paszczą? Kino nieme zadziwia mnie nieustannie, bo stanowi odpowiedź: DA SIĘ! Wypowiedzi ograniczone do absolutnego minimum, bo dlaczego gadać, skoro można wyrazić wszystko mimiką, gestami (tak btw, to właśnie błąd wielu nowych filmów: za dużo gadania, za mało gry aktorskiej)?
Obejrzałam "Generała" w małej klimatyzowanej salce, w obecności ludzi starszych i młodszych i wszystkich bez wyjątku bawiły perypetie Johnniego. I wydaje mi się, że wszystkie gagi użyte w "Generale" nie wywoływałyby śmiechu, gdyby film był dźwiękowy. Ot, magia starego kina...

ocenił(a) film na 10
Adelaar

czyżby Kościan? Mi film się bardzo spodobał. Polecam. Jest dostępny cały na YT

ocenił(a) film na 9
Trawis12

...i serio, wystarczyło Ci tylko wspomnienie o filmie, żeby domyślić się mojej miejscówki? :>

ocenił(a) film na 10
Adelaar

Widzisz jestem master, trafiłem?

ocenił(a) film na 9
Trawis12

W dziesionę.

ocenił(a) film na 9
Adelaar

To chyba wychodzi na to, że razem z wami oglądałem ten film :) i muszę przyznać, nie spodziewałem się że ten film mi się aż tak spodoba. Każdemu kto tego filmu nie widział mogę szczerze polecić!

ocenił(a) film na 9
tequillalover

I spotkamy się wszyscy razem w ten piątek na kolejnym filmie. Lovely.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones