PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 012
ocen
6,4 10 1 93012
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Na początku powiem, że nie oglądałem wcześniejszych wersji GITS. Poszedłem do kina właśnie po to, żeby nie oglądać piętnastej części dwunastego sezonu hitu sprzed 10 lat.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem w tym filmie zlepek wszystkich produkcji SF z ostatnich lat....
Czy tylko ja widziałem w tym filmie przeklejone sceny z Avatara, Matrixa, Serialu West World, czy choćby Avengers?

Ogólnie, NUDA. Pewnie jeśli ktoś jest miłośnikiem Mangi sprzed lat- super - film dla niego, ale nie dla kogoś, kto szuka czegoś nowego w gatunku SF.

ocenił(a) film na 4
Gimadmin

Niestety, zrobiono Ciebie i wiele innych osób w bambuko. Anime i manga znacznie oryginalniej i ciekawej opowiadała inną historię, w której nie znajdziesz wyżej wymienionych scen z "Avatara, Matrixa, Serialu West World, czy choćby Avengers". Nie zniechęcaj się do świata Gitsa, choć się Tobie nie dziwię po tym seansie.

użytkownik usunięty
zaszczepiony_szczepan

Matrix czerpał z GITS więc jakieś sceny miały prawo wyglądać jak w Matrixie. Gorzej że fabuła jest tylko cieniem anime.

użytkownik usunięty
Gimadmin

Lepiej poczekać na to
http://www.filmweb.pl/film/Alita%3A+Battle+Angel-2018-193450

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones