PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 014
ocen
6,4 10 1 93014
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Widzę, że współczesna kinematografia nie potrafi sobie poradzić bez Afroamerykanów. Czekam aż Mieszka I zagra Wietnamczyk.

crusader_3

Mnie bardziej bawi jego nazwisko. Kiyoshi!? Poważnie? To Johansson naprawdę będzie nazywała się Motoko Kusanagi? Co to k*rwa ma być za rzeczywistość w której w 100% ludzie biali i czarni mają japońskie nazwiska? Przecież to nie ma najmniejszego sensu! I brzmi po prostu idiotycznie. Ten film powinien zdechnąć i nigdy nie doczekać się premiery.

szmyrgiel

Zmartwię cie raczej powstanie, zdjęcia już trwają w stolicy Nowej Zelandii ;) .

Jeżeli z tego nie powstanie kaszana, to to będzie cud - w co osobiście wątpię .

Tak trudno było zatrudnić, dobrego azjatyckiego aktora ?

Za to mamy Afroamerykanina z japońskim nazwiskiem - Już widzę to tłumaczenie że jedno z rodziców, było Azjatyckiego pochodzenia ;)

buterfly

Niestety wiem, widziałem zdjęcia które zamieściłeś. Z miejscem kręcenia jest podobnie jak z aktorami. Co azjatyckiego ma w sobie Nowa Zelandia? Nie dało się nakręcić zdjęć w Tokio, albo przynajmniej innej, azjatyckiej metropolii? Akcja ma miejsce w Japoni, bohaterowie mają japońskie imiona i nazwiska, ale większość z nich nie jest nawet azjatami. Ciekawe jak idiotyczną znajdą wymówkę. Nic w tym projekcie nie ma sensu! Bezsensownie wybrany reżyser, scenarzysta, miejsce zdjęć i AKTORZY. Odkąd ogłoszono udział Johansson, z góry znienawidziłem ten film. Straszna szkoda, ponieważ Ghost in the Shell to jedno z moich ulubionych anime, które kryje w sobie dobry potencjał na film aktorski.

szmyrgiel

O tak to prawda też nie rozumie tego tym bardziej że, później kręcą w Szanghaju i w Hongkongu nie lepiej aby te miasta udawały Japonię ?

Wiem że Szanghaj i Hongkong to nie Japonia ale jednak regiony azjatyckie .

Nie rozumiem wiec sensu ''strojenia'' Nowej Zelandii na państwo azjatyckie .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Skoro w "filmowej" wersji Attack on Titan mozna bylo obsadzis wpelni Azjatycka LOL obsade to tutaj mozna Bialo Czarna. Wiekszosc Mang /Anime dzieje sie Uwaga .... W Nie Japoni ... To ze Japonce wszedzie wciskaja postacie z Imieniem Kazuja czy Michshi nie znaczy ze te Postacie z Automatu maja byc Azjatami .

Sabcio1234

Dobrze ale wyobrażasz sobie żeby na kobietę która jest jednak amerykanką, i to widać na pierwszy rzut oka mówili Pani Kusanagi ?

Jest to co najmniej nielogiczne .

Nie mogli od razu dać Azjatki a nie teraz jeszcze kombinować, komputerowo z jej rysami twarzy ?

ocenił(a) film na 5
buterfly

W GitS dało się zauważyć wszędzie wysokie wieżowce, dlatego moim zdaniem powinni kręcić tam gdzie one są, więc Szanghaj i w Hongkong jak najbardziej pasują. Kręcąc w Tokio trzeba by dodawać budynki komputerowo.

malysz369

Dlatego trochę dziwi mnie że nie nagrywają najpierw, w Szanghaju i Hongkongu tylko w Nowej Zelandii .

crusader_3

Z praktycznie całej białej obsady grającej Azjatów najbardziej uderzył cię ten jeden czarny? Gdyby "Siedmiu samurajów" grało sześciu białych i jeden czarny, byłbyś oburzony na tego jednego czarnego?

NickError

To, że biali grają japońców też mi przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
crusader_3

To jest Tokyo przyszłości, tak jak Nowy Jork teraz - masz w nim każdą rasę i gatunek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones