PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 012
ocen
6,4 10 1 93012
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Fabuła

ocenił(a) film na 8

Zamówiłem album "The art of Ghost in the Shell" który zawiera dużo spoilerów w tym kilku zdaniowe streszczenie fabuły:

LOST -> Who/What I am
SEARCH -> Villain + her own ID
REALIZATION -> I am Motoko
ACTION -> I will fix this
ACCEPTANCE - > I am who I am

Film ewidentnie opiera się na drugim sezonie serialu STAND ALONE COMPLEX. Jest Kuze (Hideo), jest ilustracja na której Kuza i Major na szpitalnych łóżkach wymieniają się żurawiem origami, także dokładnie jak w odcinku 11 drugiego sezonu pod tytułem "AFFECTION".

ocenił(a) film na 3
kepski.alan

A to ciekawe, bo w filmie sceny z żurawiem nie ma. Sam film głównie oparty jest o oryginał z 1995 roku, choć wątek fabularny jest odczuwalnie zmieniony (jednocześnie całość trzyma się przytoczonego wyżej streszczenia)

ocenił(a) film na 8
oxej

W albumie jest ogromne zdjęcie, na którym biały chłopak na "szpitalnym" łóżku przekazuje żurawia obok leżącej japońskiej dziewczynie. Jeszcze nie widziałem filmu, ale przeczytałem w kilku recenzjach, że w filmie brakuje nawet niektórych scen ze zwiastunów...

ocenił(a) film na 3
kepski.alan

Ja jestem świeżo po seansie. Zrobiłem sobie szybką rundkę po zwiastunach i na moje oko brakuje maksymalnie kilku ujęć z pierwszego z nich (ale mogłem je po prostu przeoczyć: zbliżenia na twarz jednego z mnichów oraz Kuze stojącego w ogniu). W samym filmie jest wprawdzie scena ze szpitalnymi łóżkami, ale w niej nie widać twarzy pacjentów oraz chwytają się oni jedynie za ręce tuż przed rozdzieleniem ich przez personel medyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones