PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 92 988
ocen
6,4 10 1 92988
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Dla mnie film zjadliwy, dopóki nie będzie się go porównywało z anime. Mimo wszystko jestem zadowolona, bo mógł wypaść gorzej, a na więcej i tak od takiej obsady nie oczekiwałam, aleeeee
ciekawi mnie jeszcze jak to się stało, że w filmie nie było tego co w trailerze, mowa tu o pocałunku (a raczej jego braku) Scarlet z kobietą (wszyscy chyba wiedzą o kim mówię) Mam wrażenie, że cała scena była wzięta z dupy i nic do filmu nie wnosiła.
Kolejną rzeczą jaką zauważyłam to to, że na początku filmu robotyczna geisha prosi o pomoc, co sugeruje, że jest to wątek zaczerpnięty z Innocence, czekałam cały film na rozwój wydarzeń w tym kierunku, ale nic o tym nie było mówione do końca filmu... znając rozwój wydarzeń z anime domyśliłam się, że być może należała ona do stworzonej sieci przez Kuze (tej z ludzi). Być może coś w tym kierunku przegapiłam, bo naprawdę dziwi mnie to, że tak ten wątek został porzucony. Proszę o poprawę jeśli się mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones