PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 002
oceny
6,4 10 1 93002
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji pod adresem https://kinowedlugtrojanowskiego.wordpress.com/2017/04/08/homo-sum/

ocenił(a) film na 9
trojan706

jak widze ocene 6 to raczej nie bede czytac tej recenzji bo to kolejny przyklad zanizania oceny przez takich ludzi jak wy co nie rozumieja filmu i dlaczego tak a nie inaczej.Animacja jest ponadczasowa ale film daleko nie odstaje.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Każdy ma prawo do opinii. A u mnie ocena 6 nie oznacza filmu złego, lecz jedynie "niezłego". I nie przeczytałeś, więc nie wiesz nic o moim rozumowaniu. Z dyskusji mogą wyjść dobre wnioski, a z twojej postawy tylko zażenowanie.

ocenił(a) film na 9
trojan706

kazdy ma prawo do opini i o gustach sie nie dyskutuje.Ale kazdy tez ma prawo sie zloscic ze pewne filmy sa nie slusznie krytykowane i niszczone.
Blade Runner w swoim czasie mial dokladnie ten sam problem.Wiec w sumie taki los filmow ponadczasowych.

ocenił(a) film na 9
trojan706

tak propo to widzeze Pasazerom tez dales super niska ocene.4\10.WooooW.O czym my wogole gadamy.Szok co sie dzieje z tym swiatem krytyki.Osobiscie Rottentomatoes i IMDB bym zamknal bo zanizaja oeny filmom i przez to niszcza je.

ocenił(a) film na 6
trojan706

ok, teraz widzę, że trollujesz. Gits amerykański nie dorasta do pięt łowcy androidów bo jest o wiele płytszy i odtwórczy. Jak uważasz, że Pasażerowie to dobry film to niestety brakuje ci wiele w dziedzinie wiedzy filmowej.

ocenił(a) film na 9
trojan706

Powiedz co mam osiagnac by moja wiedza filmowa byla tak wielka jak twoja?.No powiedz.Musze miec ta wiedze filmowa co ty posiadasz.Zazdroszcze ci tej wiedzy.Widac ze jeste bardzo ograniczony i zamkniety tylko na pewne gatunki filmowe.Wszystko musi by super powazne i przegadane z mnustwem dialogow filozoficznych i z kategoria R pewnie co ?.Najlepiej zeby to bylo na poziomie Ojca Chrzestnego tak ?.Wszystko inne juz sie dla ciebie nie licze.
Ambicja i krytyka czasem niektorym uderza do glowy ;].Dobrze ze ja tak nie wchodze w szczegoly.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Najlepiej tak szufladkować ludzi, których się nie zna. Zobacz sobie moje oceny to zobaczysz jakie filmy doceniam. I pewnie się zdziwisz. A o kinie trochę wiem. Całe życie zainteresowania i szkoła filmowa robią swoje.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Zresztą i tak Cię niczym nie przekonam, bo widzę, że walki na forum to twój sposób na rozrywkę.

ocenił(a) film na 9
trojan706

nie chcialem urazic.Jestem rozdraziony ostatnio.Poprostu ostatnio duzo filmow ktore mi sie bardzo podobaja sa strasznie gnojone na Rotten i IMDB itp.itd.A naprawde na to nie zasluguja.Malo zarabiaja i ludzie sa zniecheceni.
Widzialem w zyciu duzo gniotow i naprawde slaby poziom a potrafia mimo wszystko zarabiac krocie a Rotten i IMDB je bronia i zachwalaja jak by to bylo nie wiadomo co.

ocenił(a) film na 9
trojan706

A tak propo to recenzje twoja przeczytalm i co tu duzo mowic.Nie.Niezgadzam sie z nia w polowe.Ale wiem ze kazdy inaczej odbiera emocje i historie w filmach.Tak samo jak akorow.
Jednym imponuje ten aktor albo tamten a innym w cale.Itp.Itd.
Ja uwazam ze film sam w sobie nic nie stracil na swojej glebi.Poprostu czasem mniej slow oznacza lepiej.Po twarzy Major i reszcie aktorow czlowiek widzial w nich bol i cierpienie i ich dylematy.Nie trzeba duzo slow zeby to przekazac.
Animacja jest swietna w tym co robi najlepiej a film jest swietny w innych aspektach ktore robi lepiej.
Jedyny problem nowego filmu byl powiedzial ze byl za krutki i powinien byc z kategoria R.Ale i tak jako calosc film wybronil sie na wysoka note.
Jak widze ile powstaje remakow ostatnio i okazuja sie byc gniotami albo typowymi sredniakami nie dorastajacemu do piet klasykom bo kiedy widze takiego Ghost in the shell to lezka mi sie w oku kreci ze wkoncu komus sie udalo.
Ben hur nowy jest idealnym przykladem na duzego sredniaka ktory mial potencjal ale rezyser zrobil z tego hollywodzki film akcji z marnymi aktorami bo kasting byl okropny.
Ridley Scot napewno by sobie poradzil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones