PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 002
oceny
6,4 10 1 93002
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Moi drodzy KINOMANIACY oceniajac ten film skupiam sie tylko i wylacznie na filmie i nie mam zamiaru go porownywac do anime. Film napewno nie jest zly i ma naprawde swietna muzyke w tle przypominajaca troche czasy lat 80-tych gdy muzyka elektro swiecila triumfy. Nie podobalo mi sie na maksa ze ten film jako calosc wygladal jak jedna wielka pieprz...ona gra komputerowa. Caly ten filmowy swiat byl zbyt sterylny i czysty a cale tlo akcji wygladalo zbyt sztucznie. Jak jako widz czulem ze tam wszedzie jest 'blue screen' a aktorzy tylko przed nim graja. Nie podoba mi sie to chol...ernie. Ten film powinien byc bardziej brutalny i brudny. Swiat przyszlosci powinien sie ocierac o wizje tworcow BLADE RUNNER gdzie widzowie kupowali ten swiat bo wydawal sie nam realny. A tutaj wszystko mialkie i zbyt komputerowe. Szkoda ze tego filmu nie wyrezyserowal tworca swietnego ELIZJUM bo jego swiat przyszlosci zawsze jest bardziej brutalny brudny no i co wazne nie wciska wszedzie gdzie sie da tla na BLUE SCREENIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones