PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 001
ocen
6,4 10 1 93001
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Moim zdaniem ...

użytkownik usunięty

Na stołku reżysera powinien zasiąść David Finsher
W roli Motoko - Jennifer Lawrance (ma taką trochę orientalną urodę, a poza tym potrafi grać)
W roli Batou - Ron Perlman

Jennifer Lawrence jest za puszysta do tej roli! To musi być zdolna,zwinna mała aktoreczka, a nie taki pączuch!

użytkownik usunięty
Bakooma

Jak dla mnie jest najlepszym wyborem do amerykańskiej wersji. Do tego potrafi grać.
Ona puszysta? No fakt, do "szkieletów" nie należy, ale chyba nieco inaczej interpretujemy pojęcie puszysta ;) - W American Hustle wyglądała świetnie. W Igrzyskach śmierci też niczego sobie.

ocenił(a) film na 9

wg mnie również jl byłaby dużo lepsza od johansson, która nijak nie pasuje mi do tej roli.

agata_banach_2

heh każda pasowała by bardziej niż Johanson, nawet taki pączuszek jak Lawrence :D
Ale jak dla mnie to powinni znaleźć młodszą wersje Carrie Anne Moss, ona była by idealna do tej roli gdyby nie wiek..

Bakooma

"Pączuch"??? no kaman, normalna kobieta.

Motoko nie była mała w żadnym przypadku. To była świetnie zbudowana, wysoka, umięśniona babeczka z genialnym biustem i niebanalną urodą. W każdym razie nie była szczuplakiem ani szkieletem tym bardziej!

Jak dla mnie - ani Scarlett, ani Jennifer.

Ron Perlman - zgadza się w 100%, jak oglądałam GITS to było moje pierwsze skojarzenie :)

użytkownik usunięty

JL wygląda jak pączuś (no offence, bardzo ją lubię). Motoko była na maksa wyżyłowanym androidem, a w pierwszym filmie wręcz o lekko androgynicznej urodzie. Moje typy: Eva Green, Winona Ryder, Katherine Moennig. Albo po prostu Sigourney Weaver i pozamiatane xD

W każdym razie SJ to straszny wybór... ale spójrzcie na to w ten sposób: zawsze mogłoby być gorzej. Mogliby wziąć Anne Hathaway...

użytkownik usunięty

Hmmm ... tylko że podane przez Ciebie aktorki są zbyt stare - już nie pisząc o pani Weaver. Ostatnio ciekawie zapowiada się Alicia Vikander, ale póki co widziałem z nią niewiele filmów, żeby ocenić talent aktorski, także mój wybór pozostaje przy JL ;)

użytkownik usunięty

Ale Motoko była też po 30-tce

użytkownik usunięty

W sumie Katherine Moennig może być ;) Ryder jest już chyba po 40-tce, natomiast Green, mimo iż jest ładna, nie przepadam za nią. Przypomniałem sobie jeszcze o Emily Blunt ;)

Czemu czepiasz się AH? Moim zdaniem była by dużo lepsza niż Johanson ale właściwie jaka aktorka by nie była.. Najlepsza do tej roli (gdyby nie wiek) była by Carrie Anne Moss. To właśnie na Motoko bracia Wachowscy wzorowali postać Trinity i udało im się to rewelacyjnie.
Bardzo pasowała by mi również Lauren German choć musieli by ją nieco podrasować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones