PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 92 985
ocen
6,4 10 1 92985
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Obejrzane-zapomniane

ocenił(a) film na 3

Wlasnie wróciłem z kina. Moja ocena tego filmu niestety nie bedzie pozytywna i pewnie większość z was mnie zlinczuje za to.
Pomimo wszechobecnego rozgłosu i wielkiego marketingu jak dla mnie porażka. Efekty specjalne jak na obecne czasy trochę słabo.( Choć były ciekawe wstawki ) Johanson nie dała rady sprostać tej roli. Rola Major w tej odsłonię GitS po prostu ja przerosła. Jest duzo przekłamań co do oryginału Anime. I osoby które czekają na ten film i znają go od strony anime delikatnie sie zawiodą.
Pozytywy? Muzyka na +, scenografia również na +, należy również pochwalic reżysera, bo chyba zrobił wszystko co mógł

ocenił(a) film na 3
Krzys_db

Nie wieszam psów na tym filmie. Da sie go obejrzeć. Film nie przynudza i jest zwięzła fabuła. Podkreślona wcześniej muzyka dodaje filmowi harakteru. Ale czy bym poszedł drugi raz?? Chyba nie. Film mnie nie porwał żebym nie wiadomo jak sie zachwycał. Jeśli jakimś cudem dostanie Oscara to bedzie duży sukces :)

ocenił(a) film na 9
Krzys_db

jeszcze filmu nie widzialem wiec poczekam z krytyka ;].Ogolnie nie jestem wymagajacym widzem i nie wchodze bardzo w szczegoly ale wiem tez ze animacja Ghost in the shell podobala mi sie jak jasna holera i nie dlatego ze dialogi byly ponadczasowe albo duzo bylo filozofji o zyciu.Ale glownie przez swiat tam przedstawiony i muzyke.Animacja jest ponadczasowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones