PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5848}

Gliniarz w przedszkolu

Kindergarten Cop
6,0 42 198
ocen
6,0 10 1 42198
5,2 9
ocen krytyków
Gliniarz w przedszkolu
powrót do forum filmu Gliniarz w przedszkolu

Niska ocena!

użytkownik usunięty

Film jest śmieszny. Bardzo przyjemna, fajna komedia. Tylko czemu tak nisko oceniona? Jak
dla mnie 9/10!

ocenił(a) film na 3

Smieszny. Nic poza tym, Bezwartosciowy gniot, kicz. I dlatego ma taka ocene. Na lepsza nie zasluzyl - takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
Cililing

Piszesz,że jest śmieszny czyli jako komedia film spełnił swoje zadanie bo komedia ma przede wszystkim śmieszyć a mimo tego dajesz mu 1/10.Widzę w tej ocenie brak konsekwencji...

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Nigdy nie stwierdziłem, że film ma być śmieszny. Jest masa śmieszniejszych filmów, które do tego są kunsztem artystycznym. Choćby "Zapach Kobiety", który nie dość, że śmieszy, to jeszcze po filmie jest czas na refleksje.

ocenił(a) film na 9
Cililing

"Zapach kobiety" to bardzo dobry film ale to jest dramat.Nie porównuj rzeczy nieporównywalnych bo jak dalej będziesz szedł tą drogą to mi zaraz komedię do horroru porównasz.Zadaniem komedii jest przede wszystkim śmieszyć,tak samo jak zadaniem horroru jest straszyć itp.Więc jeśli piszesz "Smieszny" w komentarzu do komedii a jednocześnie wystawiasz mu 1/10 to coś jest nie tak.To tak samo jakbym w komentarzu pod jakimś dramatem napisał "film dramatyczny ale to za mało 1/10"Rozumiesz to ?

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

A mnie się jednak wydawało, że Zapach Kobiety to KOMEDIO-DRAMAT. Taki z ciebie znawca kina. I od kiedy komedia ma tylko śmieszyć? Idąc tą drogą (a niestety tą drogą idą obecni twórcy), będziemy uważać za arcydzieła komedie po którym mamy jedynie kaca moralnego.

Jeśli mam ci dać inny przykład DOBREJ typowej komedii, to hmm... The Hangover. Pomimo dużej ilości humoru mamy pokazane, jak hartuje się męska przyjaźń. Pomimo swej pozornej kiczowatości jest filmem który promuje jakieś wartości. A w przypadku Gliniarza w przedszkolu, mamy zwykły kicz, gniot. Opowiedziana historia nie ma żadnego morału, jest nudna, przeplatana kiczowatymi żartami. Owszem, może moja ocena jest za niska, bo masz racje - ta produkcja może i zasłużyła na 2/10, czy też 3/10, ale z mojej niechęci do aktora Arnolda, nie byłem w stanie dać tego 2.

ocenił(a) film na 9
Cililing

Właśnie,tobie się tylko wydaje bo zarówno na Filmweb jak i na IMDd jest napisane wyraźnie,że jest to DRAMAT.
Nie napisałem,że komedia ma TYLKO śmieszyć ale,że ma PRZEDE WSZYSTKIM śmieszyć a to jest zasadnicza różnica.

Jeśli chodzi o The Hangover to się zgadzam.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

IMDb oczywiście

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Wybacz, rzeczywiście Zapach Kobiety uznawany jest tylko za dramat. Cóż, popełniłem błąd.

Co nie zmienia faktu, że jeżeli film TYLKO śmieszy, nie ma ŻADNEJ funkcji dydaktycznej, jest kiczem i gniotem. A uznawanie kiczowatego filmu za "Arcydzieło", czy też "Rewelację" jest co najmniej dziwne.

ocenił(a) film na 9
Cililing

dla ciebie jest kiczem i gniotem a dla mnie jest "jajcarskim arcydziełem" Czy zawsze musi być jakaś funkcja dydaktyczna ? czy czasem nie warto obejrzeć coś tylko po to aby się pośmiać i wyluzować ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Cililing

a mi szkoda czasu na dyskusję ze sztywniakami którzy nie potrafią się wyluzować i szukają w każdym filmie jakiegoś przesłania itp.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Wszystkie filmy to kicze? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Lubisz mężczyzn? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Jesteś erotomanem? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Filmy to gnioty? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc? Lecz sie koles.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

ocenił(a) film na 9

film jest swietny i walcie sie!

ocenił(a) film na 9

niskie oceny przyznały sztywniaki i smutasy co to się wyluzować nie potrafią...

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

niektórzy po prostu takiego kina nie lubią, znam osobę która na dzień dobry tvn mówi ,,śmieszny film" i nie dlatego że jest ten program tak głupi.

ocenił(a) film na 8

Dobry film. Oglądałem go już kilka razy. Można się fajnie ubawić. Zasługuje na wyższą ocenę niż 6, chociażby dlatego, że Arnold potrafił też z powodzeniem zagrać w komedii. Nie dał się zaszufladkować jako aktor występujący jedynie w filmach o twardzielach typu "Commando", "Terminator", "Predator". "Gliniarz w przedszkolu" to jedna z najlepszych komedii z tym aktorem. Moim zdaniem jest lepsza od "Bliźniaków".

ocenił(a) film na 7

Masz racje ale na 9/10 nie zasługuje ale na mniej niż 7/10 też nie więc tylko 8/10

Zgadzam się, film jest naprawdę przezabawny :)

ocenił(a) film na 8

Dlatego, że gra tu Arnold Schwarzenegger, dla wielu "znawców" filmowa ikona tandety i kiczu.

użytkownik usunięty

Znakomita komedia w starym stylu, bez bluzgów i naturalistycznej wulgarności, która obecnie jest synonimem dobrego humoru. Co więcej, Arnold pokazuje, że jednak potrafi osiągnąć pewien poziom aktorski, nie tylko nie rażąc swoją obecnością na ekranie, ale wręcz sprawiając widzom przyjemność.

Żałuję, że obecnie takich komedii produkuje się już niewiele, dominuje ponure, głupie do bólu barachło. Ktoś tam wyżej żałował, że film nie ma żadnej wartości dydaktycznej. Trudno jest zrozumieć ten zarzut, bo generalnie "funkcja dydaktyczna" w przytłaczającej większości filmów jest aż za nadto obecna (choć wcale nie oczywista na pierwszy rzut oka) i polega głównie na dogłębnym praniu mózgów, czyniąc z ludzi co raz to większych debili ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones