PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=954}

Gniew oceanu

The Perfect Storm
7,0 49 594
oceny
7,0 10 1 49594
5,3 6
ocen krytyków
Gniew oceanu
powrót do forum filmu Gniew oceanu
ocenił(a) film na 6
lukasz_sz81

no trochę ale na te 5/6 zasługuję jak dla mnie i warto dodać że film rozkręca się dopiero pod koniec aczkolwiek spodziewałem się czegoś lepszego

ocenił(a) film na 4
lukasz_sz81

zgadazm sie z Toba wielka kupa

ocenił(a) film na 6
jabbus

Niestety, ale to dość ładna i nawet nie pachnąca zbyt drażniąco, ale jednak to stuprocentowa amerykańska kupa. Zabijacz czasu. 6-/10

ocenił(a) film na 7
lukasz_sz81

reklama tez kupa

ocenił(a) film na 5
Sebastian_20

reklama i krzysztof ibisz to już nie kupa to już Wielkie Gówno, Gniew Odbytnicy, Sraka ileven i Ostry Kloc w jednym

ocenił(a) film na 10
lukasz_sz81

Film jest świetny, ale to co Polsat wyprawia z reklamami to jest parodia i żenada. Od 20 leci 4(słownie CZWARTA) reklama każda po 15 minut

farfotzl

No dokładnie! Film potem zamiast 2h trwa 3 bo w przerwie ibisza z z jego zasranym milionem pokazują.

ocenił(a) film na 7
farfotzl

dlatego ja oglądam TVP... raz w życiu Państwo się postarało ;)

farfotzl

Ostatnio oglądałem na polsacie święta last minute i z ciekawości zapisałem sobie ile trwają reklamy, Wyszło 2 * po 19 minut,czyli prawie 40 minut reklam.............ciekawe ile wynosi rekord TVNu ???

ocenił(a) film na 8
Daywalker_Tczew

Kiedyś oglądałam Aliena na TVN i włączyłam sobie stoper ile trwa JEDNA przerwa reklamowa. Wyszło, że 34 minuty. Można się porzygać :p

lukasz_sz81

Połowy filmu jeszcze nie obejrzałeś, a już wylewasz swoje żale ?
Kupa to jest polsat i jego reklamy .

ocenił(a) film na 6
Nuzurame

Tak samo było wczoraj z filmem "Lepiej być nie może" reklama, reklama, reklama, reklama, 10minut do końca, reklama. I na każdej ten jeb.any ibisz promuje ich jeb.any konkurs.

@Co do filmu to za bardzo ckliwy jak dla mnie. Walka z żywiołem ciekawie i efektownie przedstawiona, ale to tyle.

ku..wa co do sie dzieje w tym kraju na ulicy nie mozna wypic piwa, nie mozna zapalic a teraz nie moge nawet napisac KUR.WA na polskim forum

ocenił(a) film na 9
Nuzurame

Właśnie skończyłem oglądać i dodałem film do ulubionych. Jak dla mnie godny uwagi :)

ocenił(a) film na 8
Nuzurame

Film bardzo pozytywny, ale jak widzę Ibisza, to mam ochotę rzucić moimi 40calami o ziemię...

ocenił(a) film na 7
Nuzurame

jak dojde kiedys do wladzy,to zlikwiduje ibisza i reklamy

ocenił(a) film na 8
lukasz_sz81

Tak jak tWÓJ intelekt, obejrz sobie Dystrykt zamiast inteligentne filmy.

ocenił(a) film na 8
theart

Moim zdaniem Dystrykt jest inteligentnym filmem. Podobnie jak ten, więc nie ma co się go czepiać (w sensie filmu)

lukasz_sz81

lubisz oglądać kupę?

ocenił(a) film na 4
lukasz_sz81

ej no kupa na maxa! ja puściłam pawia na tym filmie (mam chorobę morską) :///

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones