PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 052
oceny
7,5 10 1 232052
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Slyszalam, ze to shit, wczoraj postanowilam ja obejrzec... Boze co za nieziemski klimat!
Jeszcze ta muzyka piekna po prostu piekna! Swietne teksty naprawde powalacje! Grafika tez
super! Jedynie co mi przeszkadzalo to zakonczenie... Kurcze wolalabym jednak zeby Gnijaca
Panna Mloda ktora miala o wiele wiecej wdzieku i byla jak dla mnie ladniejsza;P byla z
Victorem:/ ALe ogolnie bajka jest nieziemska od wczoraj o nieij mysle i slucham muzyki z
bajki:)
Swietna swietna i jeszcze raz swietna! Uwielbiam jego filmy (choc nie wszystkie
ogladalam;P) 10/10

ocenił(a) film na 9
paati924

zgadzam się! <3
pod koniec się popłakałam >.<
no cóż... śliczna bajka.! nic nie poradzę! ;)

paati924

dzięki za spojler :/

Xfire

Od tego zadania "Jedynie co mi przeszkadzalo to zakonczenie..." trzeba było nie czytać dalej ;P

ocenił(a) film na 10
paati924

no faktycznie spoiler.. :/ jak bym nie oglądała to bym się wkurzyła, ale właśnie dlatego grzebię w wątkach dopiero po seansie :). Dodam , że mam takie samo zdanie:) zakochałam się w tej bejeczce, w tym klimacie, w tym pomyśle, a gdyby Victor istniał na prawdę, to miałby we mnie trzecią pretendentkę do ożenku:D

ocenił(a) film na 10
Beatta_G

sorrki;/ szkoda, ze nie moge jakos zmienic tytulu;/

ocenił(a) film na 10
paati924

e taaam, spoiler w wątku to mały grzech:) mnie przeraża jak czytam czasem jakiś opis a tam wszystkie karty odkryte:). tak czy siak ta bajeczka jest taka cudna że i tak warto obejrzeć:) i polecam innym

ocenił(a) film na 7
paati924

Zgadzam się, Gnijąca była super laską w porównaniu do tamtej która była po prostu zwykłą przeciętną... No cóż, mężczyźni są jednak często zaślepieni nie wiadomo czym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones