PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 231 871
ocen
7,5 10 1 231871
7,6 28
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Naprawde nie potrafie zrozumieć skąd u filmwebowiczów ten entuzjazm wywołany Corpse Bride. Chyba nie jestem w stanie wymienić innego filmu na którym nudziłbym sie tak mocno, jak podczas seansu z Gnijącą. Oprócz swietnie podłożonych głosów aktorów, nie potrafie wymienić w tej animacji nic pozytywnego. Co to takiego jest w tym filmie, że zasluguje on na tak wysoką ocenę? Czyżby to za samego Burtona z miejsca należy sie 8 i już? Osobiście dałem 4. Naciągane cztery. Za gre aktorską do której zalicza sie operowanie głosem.

galix21

Sam sposób animacji - poklatkowa jest moją ulubioną. Niesamowita poetyka filmu, ciekawie pokazane różnice pomiędzy dwoma światami, ciekawy humor, głosy podkładane przez aktorów,fajny klimat, poza tym mi film nie nudził się nawet po kilkukrotnym obejrzeniu. Moja ocena nie ma nic wspólnego z osobą Tima Burtona, bo kręcił też niezłe gnioty - np. Marsjanie atakują czy Alicja w krainie czarów.

Może po prostu to film nie dla Ciebie - w końcu każdy ma inny gust...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones