PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 046
ocen
7,5 10 1 232046
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Wie ktoś gdzie znajdę ten film w internecie razem z tłumaczeniami piosenek?

ocenił(a) film na 8
teenspirit261

W internecie ten film niezwykle trudno odnaleźć, a jeżeli już na niego natrafimy, to tłumaczenie dialogów i piosenek pozostawia wiele do życzenia. Ja oglądałem ten film wczoraj na kanale Zone Europa. W najbliższym czasie powinien być powtarzany, więc najlepiej będzie jeśli go sobie nagrasz (pod warunkiem, że masz dostęp do tego programu). Na tę chwilę mogę Ci wskazać adres, na której znajdziesz tytuły piosenek. Mi najbardziej spodobała się piosenka Emily "Tears to shed" w wyk. Heleny Bonham Carter. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
kuklokdaw

wielkie dzięki za informacje, Zone Europa powinnam mieć w abonamencie ;) za podesłanie adresu również byłabym bardzo wdzięczna;)

ocenił(a) film na 8
teenspirit261

Niestety regulamin zabrania wysyłania zewnętrznych linków, więc podam Ci krok po kroku;)
-wpisz w wyszukiwarce Google: "corpse bride music"
-kliknij w pierwszy link, który się pokaże (Corpse Bride (soundtrack) - Wikipedia, the free encyclopedia)

Tytuły utworów, które tam znajdziesz wpisz do wyszukiwarki google z dopiskiem tekstowo, np. "remains of the day tekstowo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones