PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 046
ocen
7,5 10 1 232046
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Przyznam że nigdy nie interesowały mnie zbytnio filmy animowane, ale z racji tego ze od czasu do czasu lubię obejrzeć film z nutką fantastyki skusiła mnie wysoka ocena filmwebu i zdecydowałam się obejrzeć to dzieło (podchodzące nawet pod animowane arcydzieło). Zachwycił mnie niesamowity klimat filmu i przyznam że taka gatunkowa odmiana okazała się jaknajbardziej korzystna. Ale przechodząc ,,do rzeczy" chciałąm spytać o inne filmy Burtona : czy są na równie wysokim poziomie i warto je obejrzeć czy raczej lepiej zakończyć na Gnijącej Pannie Młodej? Jesli ktoś z Was oglądał pozostałe filmy chętnie zapoznam się z opinią. Czytałam już watki przy m.in. Miasteczku Halloween i Koralina i tajemnicze drzwi, ale trudno mi ocnić czy nie będą powieleniem tego co widzieliśmy w Gnijącej Pannie Mlodej tylko z inną historią w tle. No i ocenę mają nieco nizszą. Czekam na opinie.

wilma87

Szczerze Ci polecam oba wymienione przez Ciebie filmy :) Nie zastanawiaj się, tylko obejrzyj ;)

ocenił(a) film na 8
wilma87

Hmmm... No, "Miasteczko Haloween" też ma swój klimacik, ale animacja nie jest taka perfekcyjna, jak w "Gnijącej Pannie Młodej", z racji faktu, iż produkowane było 12 lat wcześniej ;)

ocenił(a) film na 9
Bettka

Pytam dlatego że bardzo spodobała mi się ,,Gnijąca panna młoda" i myśłam żeby z moim mezczyzną obejrzeć coś w tym stylu, może się skuszę na to ,,Miasteczko Halloween"

ocenił(a) film na 8
wilma87

Szczerze polecam "Miasteczko Halloween" nawet wersje dubbingowana bo według mnie nie jest wcale gorsza a na równi z oryginalną ścieżką dźwiękową :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones