PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 052
oceny
7,5 10 1 232052
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

czy ten film nadaje się do obejrzenia przez dzieci ? ewentualnie dla dziecka w jakim wieku ?

ocenił(a) film na 9
_j_w_

oczywiście, film ani trochę nie jest straszny, momentami zabawny ;). Jak to Burtona trochę mroczny ale to typowa bajka z happy endem.
A ile dziecko ma lat?

panna_sekretnego_okna

dziękuję za odpowiedzi :) chodziło o dziecko w młodszym wieku szkolnym.

ocenił(a) film na 9
_j_w_

Pewnie, chociaż początkowo dziecko będzie to traktowało jako zwykłą bajkę, sympatyczne wypełnienie wolnego czasu. Z czasem będzie dostrzegać pewien symbolizm i przesłanie bardzo głęboko ukryte w tym opowiadaniu.

ocenił(a) film na 10
_j_w_

Nie widzę w tym filmie absolutnie nic strasznego, chociaż jeśli dziecko jest zbyt małe to nie spodoba mu się muzyka w Krainie Żywych, i ogólnie te nieco karykaturalne postacie.

ocenił(a) film na 9
Kubasek

Ja mam trzynaście lat i myślę że młodsze dzieci mogą oglądnąć :)

ocenił(a) film na 10
harpunka

Uważam, że to zależy od dziecka. Jeśli jest zbyt małe to nie zrozumie czemu nasz świat jest pokazany jako nudne, szarobure miejsce, natomiast umarli bawią się świetnie :) Na przykład ja kiedy widziałem ten film pierwszy raz, miałem bodajże 12 lat, wtedy mi się nie podobał. Teraz mam lat 18 i jest to maja ulubiona komedia, przy okazji skłaniająca do przemyśleń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones