PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30631}

Goście w Ameryce

Just Visiting
6,3 37 199
ocen
6,3 10 1 37199
5,6 5
ocen krytyków
Goście w Ameryce
powrót do forum filmu Goście w Ameryce

Ten film ratuje

ocenił(a) film na 6

tylko udział Jean'a Reno i Chrstian'a Clavier. Bez tych aktorów byłby kompletną porażką.
Amerykanie uwielbiają wygłaszać wyświechtane frazesy na temat demokracji i wolności, co brzmi szczególnie komicznie w świetle ostatnich doniesień na temat permanentnej inwigilacji społeczeństwa przez służby specjalne tego kraju.

Dałem 6 tylko ze względu na udział wymienionych wyżej aktorów. Fabularnie to ten film nie zasługuje na więcej niż 3!

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Ja bym mu dała najwyżej 4, Jean Reno i Christian Clavier to świetni aktorzy ale jest tak wszystko podobne do 1 i 2 części że aż się źle to ogląda..:(

ocenił(a) film na 4
kkrajewska2

Dokładnie, nudne do bólu, zero nowości wszędzie tylko stare rozwiązania.

cyfrowy_baron

Przed chwilą sobie odświerzyłem i zaśmiałem sie może dwa razy ,dwie pierwsze cześci były lepsze zdecydowanie .Po za tym poprzednie części mają fajny francuski klimat i aktorów drugiego planu tutaj amerykanie się nie popisali .




Po za tym niektóre sceny podobne do poprzednich części a i Reno i Christian się nie popisali i brakowało kilki aktorów z Gości Gości 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones