PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 885
ocen
6,0 10 1 83885
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Polska

ocenił(a) film na 9

Kraj w którym Godzilla Edwardsa jest gorsza od Godzilli Emmericha.

ocenił(a) film na 2
TheSakuy

Te, ale Godzillę od Emmericha to Ty szanuj, czo? :v

ocenił(a) film na 9
gerardtn1

Nie.

ocenił(a) film na 5
gerardtn1

Nie, bo Emmerich nie zrobił Godzilli, tylko iguanę.

ocenił(a) film na 2
Przemus_5

Ale to byłą FAJNA godzilla.

ocenił(a) film na 5
gerardtn1

"byłą"
xDDDDDD

Przemus_5

No i? Wygląda dużo lepiej od Japońskiej.

ocenił(a) film na 5
Joecrou

nie wyglądała, a wiesz dlaczego?


Bo to nie była godzilla

koniec tematu.

Przemus_5

No i? Nadal wygląda lepiej.

Joecrou

Hmmm... Ale to nie była Godzilla. Swoją drogą... Japońska Godzilla według mnie, była lepsza.

BILLYBATSON2004

No dobrze, nie była. Ale jako potwór wyglądała po mojemu lepiej ;)

TheSakuy

W tym filmie z 1998 roku przynajmniej coś widać.

ocenił(a) film na 3
TheSakuy

Mniejszość japońska w naszym kraju nie jest zbyt liczna. ;)

ocenił(a) film na 7
TheSakuy

Ten dziwny moment, kiedy muszę przyznać Ci rację... [ https://img.memesuper.com/3299ff77860e101f25f3d9d63a3b9571_im-confused-pokmon-su n-and-moon-know-your-meme-psyduck-computer-meme_2400-1386.jpeg ].

ocenił(a) film na 4
TheSakuy

Nie martw się obie są prawie równie słabe ;)

ocenił(a) film na 3
prowned

ja tam wole film emmericha chociaż artystycznie mija się z pierwowzorem to zawsze dobrze się ogląda jak puszczą chociaż w tv. Nową Godzillę przewijałem. Śmiertelnie nudny film.

ocenił(a) film na 9
TheSakuy

Godzilla Edwardsa był lepsza niż Zilla Emmericha. Nie wiem jak możesz hejtować taki wspaniały film! Poza tym przejrzałem twój profil i widzę, że większość filmów, które oceniłeś na 8-10 to same g**na.

ocenił(a) film na 9
Axel_Foley17

No bo była lepsza. Nie rozumiem o co Ci chodzi gościu. Czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 9
TheSakuy

Napisałeś "Kraj w którym Godzilla Edwardsa jest gorsza od Godzilli Emmericha." Dla odróżnienia: Godzilla Edwardsa to ta z 2014 roku, a Godzilla Emmericha to film z 1998. Czytaj ze zrozumieniem XD

ocenił(a) film na 9
Axel_Foley17

Człowieku, wszystko ok? Sam uważam, że Godzilla Edwardsa jest lepsza, ale zobacz na oceny obu filmów - wychodzi z nich, że w polsce ludzie uważają, że Godzilla Emericha jest lepsza.

TheSakuy

Bo film Emmericha jest bardziej widowiskowy, tamta formuła bardziej się ludziom podoba. Po 1 Godzilla ma więcej czasu ekranowego, nie bali się używać cgi nawet jesli bylo słabe. Ale jest tez dużo efektów praktycznych, niektóre ujęcia do dziś robią wrażenie, podobnie jak dzień niepodległości.
Było też dużo humoru.

ocenił(a) film na 10
Venetor

ja tam dostrzegłem żenadę a nie widowiskowość.

Venetor

Skąd ten mit, że Rolandowa Zilla miała więcej czasu ekranowego? Jest jej do 11 minut w całym 2h 20 min filmie. Film Edwardsa ma 2h i 3m i jest w nim 10 minut tytułowego Tytana. Plus 2 inne monstra. Skończcie Wy z tym durnym mitem.

TheSakuy

Bo tu oceniają najwięksi znawcy filmowi... :D

ocenił(a) film na 5
TheSakuy

Na "Godzilli" Emmericha nie nudziłam się, chociaż film pozostawia wiele do życzenia, natomiast "Godzilla" Edwardsa bywała dla mnie momentami jak flaki z olejem. No nic na to nie poradzę.

TheSakuy

Polacy to najwięksi krytycy świata!

ocenił(a) film na 5
TheSakuy

No bo jednak Zilla Emmericha jest lepsza, całokształt filmu chociaż nie ma tam walk potworów między sobą itd. itp. to jest lepszy od tego chyba pod każdym względem, tutaj jedynie co jest wartego uwagi to efekty ale nawet one dość często rażą sztucznością, słabo a co najwyżej średnio na jeża (takiego olbrzymiego zwierza)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones