PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31715}
3,7 1 233
oceny
3,7 10 1 1233
Golasy
powrót do forum filmu Golasy

Golasy mnie zagięły po całej linii ogólnie to film taki sobie jest ,nic ciekawego tam nie
ma oprócz nagich kobit w różnym wieku.Tak naprawdę to tylko jedna dziewczyna Marta
jest jako taka jeszcze bo młoda była to jeszcze ciało miała.Bożenka może ujdzie jeszcze
ta była chyba po 40 moim zdaniem .Inne baby to już miały worki na kapcie i końskie
zwisy takie jakieś ;).Ogólnie w tym filmie to tylko gadają o jakiś bzdetach opowiadają
sobie jakieś filmy i jest afera bo zginęła kierownikowi książeczka zdrowia .Potem facet
przychodzi z dziećmi jakieś góra 12 lat i tam robią rozrubę to jest ciekawie .Tak więc film
nie powiem że mnie nie zszokował ale że to nie były pierwszorzędne aktorki /aktorzy tylko
jakieś z castingu wzięte .Dla mnie nie wiem czy to było chore czy normalne ale film jest
ciekawy pewnie to jakaś była forma przekazu ta nagość zamierzona .Jak zauważyłem
tam nawet jak był serial jakiś w Tv to bohaterowie byli na nago i kierownik widocznie też
nago jechał do szpitala i potem uciekł z karetki .Ale ci chłopcy małe dzieciaki na nago już
przy babach starych nie wiem czy to nie przegięcie.Tak więc tylko ta Marta miała jakie
takie tam walory że jeszcze nie odrzucało bo tam te inne to całkiem jakbym nie wiem
miał zaraz zwymiotować.Tak więc słaba w większości gra aktorska bo czego można się
spodziewać po jakiejś babie co nie ma z aktorstwem nic wspólnego ?.Film ten można
zobaczyć ale ogólnie tam nie ma za wiele przesłania normalne takie gadanie o tyłku
maryni .Dla mnie to trochę przegięcie ja bym tam nie potrafił tak się rozebrać i gadać przy
biurku .

ocenił(a) film na 8

Ja kupiłem ten film zaraz po premierze. Ten film ukazuje jak wygląda polska biurokracja, lub jak wyglądała (i do dziś krzątają się po pokojach udając, zę są wielce zapracowani, a zdobywanie doświadzcenia od zaparzacza kawy znane jest wszędzie. od urzędu, przez wojsko, studia muzyczne itd... na całym świecie). A że grają nago, to dodaje uroku. Zresztą cytowane jest tam pismo święte, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, który przeciez jest nagi i tak nie inaczej wygląda. To taki fajny kontrast. Wiem, że jeden z aktorów był dyrektorem ośrodka wychowawczo- opiekuńczego i stracił pracę przez to pracę. Trochę bez sensu.
Film totalnie offowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones