PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31715}
3,7 1 234
oceny
3,7 10 1 1234
Golasy
powrót do forum filmu Golasy

Smutne to, bo i film ten smutny. W zasadzie niewidziałem w tym filmie żadnych superlatyw. Aktorstwo do bani, ale chyba o tym nie musze nikogo przekonywac. Fabuła też specjalnie niewymyślona, żeby niepowiedzieć ,że niektóre scenki to bardziej przypominały te z gatunków sciene-fiction niż komedi(dramatu?). No i oczywiście kostiumy raczej Oscarów niedostaną...

Poczekasz

A dlaczego spodziewałeś się od razu superlatyw od firmu pół-amatorskiego? Smutny też nie jest, ja akurat nieźle się na nim uśmiałem. Która scenka wydawała Ci się z science-fiction? Jak dla mnie to zwykła rzeczywistość polskich urzędów, i nie tylko urzędów. A co do kostiumów, to na pewno "niedostaną", żeby "niepowiedzieć" nie tylko Oskarów, ale i wielu innych nagród...

ocenił(a) film na 1
gurtoz

No Oskarów nie dostaną, ale pani Krysia może z dużymi szansami powalczyć o tytuł króliczka roku Playboya :P
Z scen science-fiction tego filmu, najbardziej utkwiła mi ta pamięci z dziećmi pana Jurka. Bachory owe nie wyglądały mi na całkiem zdrowe. Sądzę że mogły być pod wpływem Ufo albo wypiły jakiś kosmiczny napój o smaku „agresywnym”.
PS. Oglądając ten film ani razu się nie roześmiałem, ale musze przyznać, że gdy by niektóre scenki podchodzące pod komedie, zagrali solidni polscy aktorzy pewnie by mi się uśmiech z trzy razy na twarzy pojawił. Pozdrawiam

Poczekasz

"solidni polscy aktorzy" nie zagraliby w tak niewiadomej i ryzykownej produkcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones