PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31715}
3,7 1 234
oceny
3,7 10 1 1234
Golasy
powrót do forum filmu Golasy

smune dno

ocenił(a) film na 1

nawet ja bym zrobił ciekawszy film z udziałem gumowych lalek z sex shopa. Mówienie że to groteska życia biurowego to tylko nieznacząca przykrywka, Świętnicki nie miał pomysłu na film jedyne co mu przyszło do łba to rozebranie amatorów przed kamerą. Scenarusz jak by napisany przez 5 latka. Co tu dużo mówić film poprostu przykry, nie do oglądania, nie do słuchania nawet na plaży nudystów więcej się dzieje. Bardziej przykry jest sposób w jaki takie filmy jak ten są oceniane, średnia 6 to o 6 za dużo. Także amatorzy którzy wzieli udział w tej produkcji mają więcej punktów niż wielu znakomitych zawodowych aktorów. Oceny filmów powinny być dostępne dla dojrzałych ludzi a nienapalowych na goliznę małolatów.

użytkownik usunięty
Aldon

"nawet ja bym zrobił ciekawszy film z udziałem gumowych lalek z sex shopa" - No i co? Zrobiłeś? Może masz już choć jakiś szkic scenariusza? No nie bądź taki nieśmiały.. no pochwal się :] Łatwo mówić "ja bym zrobił" a potem nawet palcem w bucie nie kiwnąć. Zieeeewwam od wypowiedzi takich recenzentów, co to "ja wiem/umiem/zrobię lepiej" a nic nie robię..

ocenił(a) film na 1

lepiej nic nie rób jak masz zrobić taką kiche. Na podstawie scenariusza z gazety wyborczej kręconym na telefonie komórkowym zrobiłbym lepszy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones