PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31715}
3,7 1 233
oceny
3,7 10 1 1233
Golasy
powrót do forum filmu Golasy

Dziś pomimo upadku komunizmu czuję się jak bohater ,,The Truman Show''. Ludzie jakby nie mieli własnego życia bawią się w jakieś ploty, kłamstwa, oszczerstwa - byle by ktoś nie miał za dobrze, albo by mu zepsuć życie. Jestem ogólnie człowiekiem który ma dosyć oglądania filmów o wielkiej miłości - ponieważ kobiety z lat mojej Mamusi były jeszcze w większości dobre i uczuciowe i nie puste. Także jeśli mnie ten film ciekawi i jestem go w stanie obejrzeć więcej razy niż przeciętny Polak ,,Pawlaków'' to świadczy, że ten film powinien odnieść wielki sukces. Ale czasami liczy się nie ilość lecz jakość odbiorcy. Jestem odbiorcą filmowym znudzonym takim życiem jakim mam i takimi filmami jakie mam jak to jest pokazane w ,,The Truman Show''. Pierwszym prawem człowieka powinna być jego prywatność.

ocenił(a) film na 8
Pavel1983

Tak faktycznie działo się w biurach i niejedne teksty które padły w filmie były wypowiedziane podczas pracy biurowej. Film zawsze poprawia mi nastrój. Dziś w pracy jest o wiele mniej luzu, często jest mobbing i wielu ludzi ma już dosyć swojej pracy, a wcale nie musi tak być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones