PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10915}

Good Night and Good Luck

Good Night, and Good Luck.
7,1 19 361
ocen
7,1 10 1 19361
7,6 15
ocen krytyków
Good Night and Good Luck
powrót do forum filmu Good Night and Good Luck

Nadal aktualne, ale...

ocenił(a) film na 6

...ale po prostu nudne kino. Stylizowany, bardzo elegancki i wysublimowany, czarno-biały film, który niestety przypominał mi kilka razy najnudniejsze wykłady, w jakich uczestniczyłem. Te długie i pompatyczne monologi... Może to dlatego, że setki nazwisk pojawiające się w tym filmie nic nam nie mówią. Nie można odmówić sprawności warsztatu, a szczególnie gry aktorskiej, nie można też (i to akurat ciekawe) narzkać na AKTUALNOŚĆ kina - krytyka metod działania komisji śledczych, obecna w tym filmie, z powodzeniem mogłaby dotyczyć tych znanych w naszym kraju. Ale te długie i pompatyczne monologi... Niestety, w moim przekonaniu - porażka.

ocenił(a) film na 8
marlon

nie potrafię was zrozumieć, znudzonych tym filmem. oczu od ekranu nie mogłem oderwać

ocenił(a) film na 6
wojtimosi

Zgadzam się.
Również w moim odczuciu wiało nudą.
Może to przez fakt, iż tak naprawdę nie obchodzą nas afery, które rozegrały się w stanach za dawnych lat. Tony nazwisk również nie ułatwiły mi odbioru.

ocenił(a) film na 7
wojtimosi

Zgadzam się. Ten film jest niesamowicie wciągający !!

ocenił(a) film na 7
pani_racja

Znaczy .. to nie miało być cyniczne !! Odnosi się do postu Krzyśka. Zgadzam się z nim i naprawdę uważam ten film za świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones