PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10915}

Good Night and Good Luck

Good Night, and Good Luck.
7,1 19 360
ocen
7,1 10 1 19360
7,6 15
ocen krytyków
Good Night and Good Luck
powrót do forum filmu Good Night and Good Luck

Niesamowite że żeby zachęcić ludzi do pójścia do kina trzeba ich wabić efektami specjalnymi i brakiem fabuły, w końcu znalazł się człowiek który zrobił dobry film, który wzbuza wiele emocji i nagle połowa ludzi mówi ze jest kiepski, zły nudny i głupi...ja też lubie obejrzeć czasmi komedie romantyczne albo coś w tym rodzaju, ale ten film mną wstrząsną, i choćbym nie wiem jaką miała ochotę wyjść z kina z jakiegoś filmy nigdy bym tego nie zrobiłaprzez szacunek dla ludzi któży robili ten film i dla ludzi o których ten film opowiada...to troche żałosne co piszecie o tym wychodzeniu, troche kultury...

A tak po za tym to powiedzcie czemu "Good night n' good luck" nie wszedł jeszcze do polskich kin...już jest 18-sty prawda? Widziałam ten film w Londynie ale szczerze chętnie obajrzałabym go jeszcze raz w Polsce...ktoś coś o tym wie?

ocenił(a) film na 10
gcsgirl

Zgadzam sie z Toba ! Polaczki nie rozumieja dobrego kina. U nas furore robia filmy pokroju "Nigdy w zyciu", "Tylko mnie kochaj" czy "Ja wam pokaze"... na projekcjach filmow inteligentnych sale swieca pustkami. Ten sam zastoj myslowy widac w literaturze... chociazby po 800 tys sprzedanych ksiazek Grocholi... ŻENADA !!!!

Z tego co mi wiadomo film wchodzi do kin 24 ;) !

Pozdrawiam,
kortez

Kortez

Lepiej uważaj, bo za "Polaczka" (którym zresztą także jesteś) możesz dostać w twarz...

NYPD

Groźnyś, jestem 50/50 z inną narodowością i szczerze mówiąc cieszę się że choć trochę odstaję od tej polskiej zgnilizny. Za młody jesteś na patriotyczne podrygi- have fun to play Playstation :) _ pozdro
[rdi]

ocenił(a) film na 8
Kortez

U nas?? A gdzie indziej jest może inaczej?? Zobacz sobie Box Office z poszczególnych krajów. Wszędzie tak jest.

użytkownik usunięty
Kortez

hej wyluzuj... faktycznie obrażasz ludzi mówiąc "Polaczki". Jestem Polką i nie chciałabym, aby ktoś z taką pogardą wyrażał się o obywatelach naszego kraju!!!!

A co do tych....(mogłabym to nazwać wulgarnie i hamsko, ale odpuszczę sobie, szkoda słów na takie filmy) Nigdy w Życiu, Tylko mnie kochaj masz 100000 procentową rację! Szkoda na to czasu. Nie rozumiem co w tych filmach jest choć trochą dobrę... To na prawdę badziewie i do tego przereklamowane. Te filmy obrażąją miano komedii romantycznych, które czasem sąna prawdę fajne.

Nie napisałam tego na forum o tych filmach, bo ich wielbiciele zaraz mnie zdepczą i obrażą... ale co mi zależy, zaraz coś napiszę :)

ocenił(a) film na 8
gcsgirl

aliveordea ma racje pozatym ja nie mogłem wytrzymać i musialem obejrzeć wcześniej filmik bo do polskiej premiery bym nei wytrzymał i sie nie zawiodłem a co do innych no cóż tu jeden grozi drugiemu bo powiedzial że jest "polaczkiem" co jest śmieszne
ale tak naprawde polacy nei doceniaja dobrego kina ida do multiplexów nawpiepszaja sie popcornu wypija 2 litry coli i naogladaja sie filmów z efektami no i sie podniecaja...ehhh takie to asze spoleczeństwo wiadomo kazdy lubi coś innego ale nie lubei ludiz którzy nie zorzumieja filmu i jada na niego co chwila typu"co to za syf":|:|:|
no nic prawdziwych kinomaniaków pozdrawiam a reszta...reszta jak ktoś napisał"have fun to playstation":]:]:]

ocenił(a) film na 10
gazdus_2

Maćko : Patrząc na Twoje zdjecie to w twarz chyba Ty dostales... i to nie raz...

Ja wyrazilem swoje zdanie. Jesli Ty nie umiesz tego zrobic kulturalnie,to nie bierz udzialu w dyskusji, Polaczku.

Kortez

Maćko wyglada mi na kibola....taki grożny rozbójnik ;). Polacy chodza do kina na "efekty specjalne" bo kino jest drogie a dobry "zwykly"film moga obejrzec w domu na DVD ..proste!!

ocenił(a) film na 10
rehe

Są Polacy,którzy wiedzą,ze prawdziwe kino zaczyna się zaraz ponad "Tylko mnie kochaj" i są Polacy,którzy nic ponad "Tylko mnie kochaj" nie widzą w kinowych repertuarach. To się nazywa ograniczony horyzont myślowy. Idziesz na to,na co idą wszyscy,bez własnego zdania,bez własnych odczuć. Bazujesz jedynie na ładnych plakatach,znanych aktorach i dobrej reklamie filmu. Taka jest recepta na dobry film w Polsce.

ocenił(a) film na 7
Kortez

To prawda. Przykro się robi kiedy się patrzy na ten zewsząd wylewjący się prymitywizm i głupotę. A kolesie od Ja wam pokaze i tylko mnie kochaj zrywają boki z polskich widzów, ktorzy idą na jedną wielką reklamę i jeszcze płacą za to pieniądze. Kazdy kto poszedł na jeden z tych filmów nalezy do tej własnie grupy.
Więc kto tu się powienien śmiac z kogo.. Zatanowcie się nad tym wszyscy widzowie głupawych komedii romantycznych, zanim pojdziecie nastepny raz na taki film.

fidelio

Zgadzam się z moim predmówcą, a co do kwestii"Maćka" uważam że nie jest żadnym kibolem itp. Tylko zależy mu żeby nazwa POLAK była szanowana.

ocenił(a) film na 10
cacekto

Nazwa POLAK jest tu szanowana. "Polaczek" jest określeniem ironicznym w stosunku do polskiej mentalności i tyle. Żadnych podtekstów.

A co do Good night, n' good luck. To prawda,ze ten film jest czarno-biały ? :) Jeśli tak to wprowadza niezły klimat i pewnie mozna się poczuć jakby się było tam, w studiu CBS !!!

Kortez

Ale sami narzekając na miernotę społeczeństwa zachowujecie się jak "Polaczkowie". Po cholerę wymagacie od tych biednych ludzi aby chodzili na ambitne (albo chociaż trochę lepsze) kino. Jakby tak było, to gdzie miejsce dla awangardy, forpoczty, elYty kinomanów?
Chyba, ze wtedy do podziemia zeszłyby filmy w stylu "Tylko mnie kochaj" i to one byłyby dobrym kinem :D
Poza tym to nie tylko domena Polaków. Wszędzie tak jest. Pokażcie mi choć jeden kraj gdzie gro widzów chodzi tylko na lepsze filmy, co?
PS: A i jeszcze jedno: Za "Polaczka" można notabene w mordę dostać i myślę, że Maćko nie miał tu na myśli groźby lecz stwierdził fakt :)

Kortez

on przynajmniej ma odwage pokazac twarz a nie ukrywa sie za screenem z filmu jak wiekszosc z was

ocenił(a) film na 10
mtasior2

dokładnie...hehe nie wiedziałam że to co napisze wzbudzi takie kontrowersje...czekam na piątek:*

ocenił(a) film na 7
gcsgirl

Najbardziej mnie dziwi, że ludzie uważają ten film za nudny. No nie wiem, nie było w nim 'spektakulatnych zwrotów akcji', ale naprawdę niesamowicie mnie wciągnął !! Dodatkowo bardzo spodobał mi się humor [butelka whisky dla Jack'a Gould'a =))].

Pozdrawiam =p

gcsgirl

nie wtpliwie jednym z najwiekszych atutow tego filmu sa zdjecia... Robert Elswit wykonal kawal dobrej roboty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones