PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10915}

Good Night and Good Luck

Good Night, and Good Luck.
7,1 19 356
ocen
7,1 10 1 19356
7,6 15
ocen krytyków
Good Night and Good Luck
powrót do forum filmu Good Night and Good Luck

TVP- SKANDAL!!! Nigdy nie interesowala mnie polityka telewizji publicznej, ale dzisiaj przeszli samych siebie...Puszczaja Godd night[...] o chorej 23.35 a o 21 co? Pewnie jakis wiekszy super hicior? Skad!! "Rajski wirus"!!! GÓWNO do potegi! Wrrr...no kto by cholery nie dostal:( Normalnie tych prezesikow w morde kopanych rozstrzelac:/

pater_2

co prawda to prawda. wszystkie wartościowe filmy zawsze puszczają o jakiejś chorej godzinie, odbierając tym tym samym wielu możliwość obejrzenia.ludzie, którzy pracują rzadko siedzą w ciągu tygodnia nocami przed tv.porażka !!!

LadyKa

a jeszcze istnieje coś takiego jak nagrywanie

pater_2

TVP puszcza większość, a raczej chyba wszystkie dobre filmy po północy. Tymczasem o 20 można obejrzeć powtórki nudnych seriali, albo jakieś inne badziewia. Aż odechciewa się płacić abonament na to cholerstwo :/

le_mona

Wlasnie tak jest. Te seriale albo badziewia puszczane sa glownie dla kobiet ktore ogladaja wszystko co liczy najmniej 600 odcinkow. Zamiast tego proponuje dobre filmy o milosci przy ktorych nawet faceci by znalezli jakis film dla siebie i dobrze by sie bawili z dziewczynami !!

le_mona

To ty chyba nie oglądałeś Polsatu i TVN, 20 seriali, co jedynie ogłupiają ludzi.

ocenił(a) film na 7
pater_2

Właśnie tak jak mówił ten film - telewizja nie powinna tylko bawić. Powinna ukulturowywać ludzi i dopuszczać do wszelkich możliwych informacji!!!! NIE POWINNA OGŁUPIAĆ DENNYMI FILMAMI!!!!!!!! TVP schodzi na psy... ;/

weronika_ch

Żeby było zabawniej, dzis ten film leci o godz. 01:15, właściwie to już jutro... :/

zwijezda

Dobry film na dobrą porę,gawędź przynajmniej już śpi :)

ocenił(a) film na 10
gonzo7

Nie dziwcie się obecnie TVP zarządza koalicja PIS-SLD czego się można po tym spodziewać? dokładnie takiego szajsu.

ocenił(a) film na 10
pater_2

Jak komuś zależy to obejrzy nawet o tej 23.35, zresztą to wcale nie jest tak późno.

Sam wczoraj obejrzałem ten film na DVD i żeby było śmieszniej to włączyłem właśnie około 23:30-23:40 ;d


Film bardzo dobry.

cloner

i żeby było jeszcze śmieszniej, niektórzy muszą wstawać do pracy o 6:00...

borcz666

No niestety :( Ale na pocieszenie (nie wiem czy aż tak wielkie) TVN robi tak samo a na Polsacie już w ogóle nic nie leci więc i tak TVP nie jest złe :P

pater_2

Śmieszny jesteś, po prostu TVP nie chce puszczać filmu, gdzie pluje się na anty komunistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones