PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1244}

Gra pozorów

The Crying Game
7,3 6 548
ocen
7,3 10 1 6548
7,5 6
ocen krytyków
Gra pozorów
powrót do forum filmu Gra pozorów

Zabij nie pojme

ocenił(a) film na 9

Niech mi ktoś wytłumaczy co jest grane,obejrzałem "single men" i to powyższe dzieło,pierwszy
miłość gejowska, drugi miłość... nie mam pojęcia jak to ująć,zdumiewa mnie to że w filmach
heteroseksualnych spłyca się miłość do jakieś chorej żądzy, namiętności,nie potrafią pokazać że
można kochać osobowość to jakim ktoś jest(może się myle,jeśli tak nich mnie ktoś sprostuje),a
właśnie powyższe filmy coś takiego oddały,

użytkownik usunięty
popolupo77

Podzielam Twój zachwyt - zwłaszcza nad Samotnym mężczyzną Toma Forda. Uogólnienia są zamykające, nietwórcze. Polecam Ogród rozkoszy ziemskich Lecha Majewskiego. I jego książkę Metafizyka. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9

Dzięki za polecenie tego filmu,nie słyszałem o nim,a faktycznie godny uwagi, klimatem nawiązywał do "samotnego mężczyzny",chociaż odniosłem wrażenie że dążenie do efektu artystycznego zakłuca troche atmosfere intymności.

użytkownik usunięty
popolupo77

Rozumiem. Mam inne zdanie: uważam, że Majewski genialnie ukazał szaleństwo najpierwszych miłosnych uniesień. Metajęzyk zakochanych. I nie tylko, rzecz jasna. Pozdrawiam.

popolupo77

Polecam "Her" 2013

ocenił(a) film na 9
rozkminator

dosyć sceptycznie podchodziłem do tego filmu, jednak okazał się całkiem interesujący, niewątpliwie inspirowany "electric dreams" 1984, ale temat został ciekawiej i lepiej rozwinięty, dzięki za polecenie go, pozdro,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones