PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1437}

Granice wytrzymałości

Vertical Limit
6,3 16 684
oceny
6,3 10 1 16684
5,7 3
oceny krytyków
Granice wytrzymałości
powrót do forum filmu Granice wytrzymałości
Klasykowiec

Wolę "Prawo krwi" na tvn7 ...

MartiniKS

ja lukam, ciekawe jaka role gra tu Scorupco

Klasykowiec

Też o niej myślałem ale jednak obsada: Patrick Swayze, Helen Hunt, Adam Baldwin, Liam Neeson, Bill Paxton, Ben Stiller, Ted Levine itd. wzięła górę ;)

ocenił(a) film na 7
MartiniKS

właśnie nad tymi dwoma filmami się dziś zastanawiałem i właśnie dlatego wszedłem tutaj aby oba "sprawdzić",poczytać :)
ale jako,że już się troche spóźniłem wybiorę chyba jednak "Granice wytrzymałości" :)
chociaż z drugiej strony pewnie go puszczą niedługo na Polsat Film :)

przemofan

Jeśli zdecydujesz się na tvn7 to dużo nie stracisz, bo ledwie się zaczął i puścili rteklamy które wciąż trwają:(

ocenił(a) film na 7
MartiniKS

Nie, no jednak włączyłem Polsat i "Granice wytrzymałości" zaczynał się 10 minut później(20:10), a w praktyce pewnie pare minut później, więc bardzo mało straciłem,mnie niż w przypadku "Prawa krwi" :)
A "Granice..." uważam po obejrzeniu za całkiem fajny film.Trzymał w napięciu,były naprawdę zapierające dech w piersiach momenty(może trzeba się wczuć? jak zawsze i jak we wszystko).Poza tym dosyć mądry,pouczający z którego można wynieść pewne wartości...A "Prawo..." jeszcze zdąże obejrzeć
PS.może jakoś Swayze mnie troche odepchnął od oglądania tego filmu? ;)

przemofan

"A "Prawo..." jeszcze zdąże obejrzeć" ... to tak jak ja kiedyś obejrzę "Granice wytrzymałości" ;)

Klasykowiec

Tak. Pomimo oceny calkiem dobry film :)

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

Minął dokładnie rok i 2 dni znów ten sam film jest pokazywany na Polsacie :)

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

Minął dokładnie rok i 2 dni znów ten sam film jest pokazywany na Polsacie :)

ocenił(a) film na 8
Klasykowiec

A ja teraz ogląda, tylko że ...rok później :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones