PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 114
ocen
6,5 10 1 90114
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Dobrze sie zacyzna to moze byc dobre podoba mi sie ta dziewczyna tanczaca!

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

ale teksty tu odchodza hahahaa dobre to jest !

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

dobre cholerstwo hahahahaha to bylo zajebiste

krzysiekk123

najlepsza scena łóżkowa i napis "brak rolki, przepraszamy dyrekcja kina" ;D

ocenił(a) film na 7
jarek0222

ruchac tylko sie chce jak widze ta blondynke i ta bez nogi :)

ocenił(a) film na 8
jarek0222

A ja tam wolę pierwszą scenę jak tańczy oraz robi rozpierduchę ślizgając się po asfalcie i rozwalając wojskowych. Film jest bardzo ciekawy i fajny, oprócz pięknych aktorek, prezentujących walory. A ''brak rolki'' jest raczej po scenie łóżkowej ;). Polecam pierwszą część czyli Death Proof, mnie bardziej urzeka, może ze względu na piękne auto jednego z głównych bohaterów.

ocenił(a) film na 7
nostraight

dczlowieku ja ogladalem death proof to jest zajebisty film!!!

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

Swietny film, niedoceniałem go bo po pierwszym obejrzeniu dałem zaledwie 6 jednak teraz spokojnie mogę dać 8 ponieważ wiele smaczków zobaczyłem tym razem. Polecam fanom skrzywionego lekko humoru :)

ocenił(a) film na 6
klik341

Mnie rozwala jak pod bar JT przychodzi dwóch zombiaków, a on dzwoni do brata i twierdzi że ci dwaj chcą mu wykraść przepis. Absurd tej sceny rozwala.

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

a jakj wychodzi do nich je te mieso i mowi dobre cholerstwo hahahaha

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

No dokładnie, jeszcze później jak do nich mówi "wjedziecie coś zjeść czy tak się będziecie gapić" :D

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

ciagle mam to przed oczami jak bierze gryza i mowi dobre cholerstwo tak jakby ich zachecal zeby weszli do srodka hahahaa co za tekst to jest mistrzostwo swiata hahaha mowie ci ten film to jest mistrzowsko zrobiony kicz i przez to jest zajebisty

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

Haha "dobre cholerstwo" chyba wejdzie na stałe do moich powiedzonek.
Rozbawiła mnie jeszcze reakcja JT jak mu piesek pod kołami zginął.

Ogólnie najlepsza jest chyba ta rozpierducha w szpitalu i przed nim. Ten kocioł i irracjonalne zachowania sprawiają że ciężko się nie zaśmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones