PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 114
ocen
6,5 10 1 90114
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Własnie skończyłem oglądać Planet Terror zajefajny, za kilka tekstów daje mu oskara..... trzeba poprostu obejrzeć hehe, a ja zaczynam właśnie Death Proof mam nadzieje że w tym samym klimaciku

sqra21

chciałeś nas nabrać ? :D

niestety Death Proof ma premiere (na świecie)21 września a data premiery "Grindhouse: Planet Terror" Roberta Rodrigueza nie została jeszcze wyznaczona ;)

ocenił(a) film na 6
Cadaver

Panie Cadäver, chciałeś pan przykozaczyć?

Polska premiera Death Proof będzie w czerwcu, a Planet Terror bodajże w czerwcu. Jeśli chodzi o premierę amerykańską to miała ona miejsce 6 kwietnia, czyli ponad 3 tygodnie temu i mniej/więcej od tego czasu jest dostępny ten film w Internecie. Nie mówiąc już o tym, że osoba, którą "wyśmiałeś" może mieszka w USA i tam właśnie oglądała ten film.

Pozdrawiam,
Genek

ocenił(a) film na 6
Genek

Planet Terror oczywiście w lipcu, a nie w czerwcu ;) Mój błąd.

A tu coś na dowód tego:
http://www.filmweb.pl/%26quot+Grindhouse%26quot+++Polskie+plakaty+i+daty+premier +,News,id=34280

Cadaver

nie mówiłem,że byłem na tym w kinie, tylko że oglądałem (dostępne w sieci)

sqra21

Jezus jak mozna być takim debilem film miał premiere na swiecie ale podobno i w USA ma być rozdzielony na 2 części bo mają małe zarobki ;p nawet na imdb są fotki z premiery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones