PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 111
ocen
6,5 10 1 90111
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Jeśli Rodriguezowi chodziło o to żeby widzowie się bali to mu się nie udało :D Ja sie
śmiałam cały film :p

ocenił(a) film na 10
angel100

tylko się nie posikaj z tego śmiechu.

paulina_mks

Ale mi pojechałaś -,- Aż mnie rozpierdzieliło -_-

ocenił(a) film na 10
angel100

spoko, ale to żadna przyjemność jeździć mało rozgarniętym ludziom.

paulina_mks

Ja pierd*** -_-

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
paulina_mks

skoro sie smiala, to chyba jednak jest rozgarnieta. ktos nierozgarniety by powiedzial, ze np to beznadziejny film, zle zagrany, a rezyseria tez do dupy

ocenił(a) film na 10
szibi

gdyby była, potrafiłaby odpowiednio zaklasyfikować film. nieważne, po prostu nie lubię głupich komentarzy o niczym, a ten taki był.

paulina_mks

Mam swój gust i mam prawo do oceny jakiej mi się żywnie podoba a ty się odpier***

ocenił(a) film na 10
angel100

masz rację - znudziło mi się :)

ocenił(a) film na 6
szibi

Paulinka widocznie ma "te dni" i stąd te agresywne zachowanie.

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

cos za dlugo ma TE dni, trzeba sie do lekarza chyba udac...

szibi

LoL :D

ocenił(a) film na 7
szibi

A może właśnie ICH nie ma. I w tym problem.

ocenił(a) film na 8
angel100

czemu filmy rodrigueza mialy by byc straszne kobieto?

Himiteshu

Nie mówię że mają być ale jeśli chodziło mu o przestraszenie nas to mu sie nie udało.

ocenił(a) film na 5
angel100

Nie, nie chodziło.

ocenił(a) film na 10
angel100

Tak super oglądnij sobie gore i narzekaj, że jest za dużo krwi i za mało realizmu :) Skoro nie chodziło o to, aby przestraszyć widza to czemu domagasz się tego...?

angel100

Celem, jak zresztą w niemal każdym jego czy Tarantina filmie, było wywołanie reakcji stanowiącej specyficzne pomieszanie rozbawienia i depresji. Nie wiem, jak tam z kim, ale ze mną mu się udało w zupełności.

ocenił(a) film na 7
ponder

Raczej rozbawienia i (lub) zgorszenia. Przynajmniej tak mi się wydaje patrząc na komentarze.

ludwikson

Gorszące to są komentarze angela.

ponder

Sorki ale na wielu forach pisze że to horror.

ocenił(a) film na 6
angel100

No ale chyba podczas oglądanie filmu, jesteś sama w stanie stwierdzić czy rzeczywiście to co oglądasz to horror, czy raczej czarna komedia?

Tortuga033

No właśnie chyba nie jest ;)

ocenił(a) film na 7
ponder

Ciężko mi stwierdzić bo troche takie ,,ubogie,,

angel100

Miałem to samo. Dziwi mnie właśnie, że film określony jest jako horror dla mnie to raczej coś jak czarna komedia i karykatura horroru. Oglądało się to możliwie choć nie obejrzałbym go ponownie raczej.

ocenił(a) film na 7
piter8917

Bo taki miał być filmy Rodrigueza i Tarantino takie właśnie są. Mnie ucieszyła rola Biehna, wreszcie chłopak w czymś zagrał bo od obcego 2 i terminatora to właściwie nic ciekawego nie gra.

Popjular Kaotist

Biehn ? Miał całkiem fajna rolę w "The Divide: z 2011...

ocenił(a) film na 10
angel100

Film dobry.Filmy tego typu ,nie mają być straszne ,tylko śmieszne. Oglądając Planet Terror uśmiałem się jak przy żadnym innym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones