PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 099
ocen
6,5 10 1 90099
6,2 24
oceny krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Kobieta z bezwladnymi rekami jest moim MISZCZEM. Ile razy pojawiala sie na ekranie tyle razy wybuchalam smiechem. Genialny film!

ocenił(a) film na 6
KiniuNiniu

To jak sobie złamała łapę było niefajne

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

wtedy to prawie spadlam z lozka ze smiechu ahahaha genialny film!

ocenił(a) film na 6
KiniuNiniu

Moja rekcja to było - "auć"

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

motyw jak probowala odpalic auto tez genialny <3

użytkownik usunięty
KiniuNiniu

Widze ze kolega ma dosc specyficzne poczucie humoru...

ocenił(a) film na 8

Kolezanka hehehehhe. A no owszem! Czy tylko ja uwazam ze ona wygladala jak wariatka? Makijaz, wyraz twarzy, zachowanie? Jak dla mnie ten film jest genialna komedia. Przeciez jego chyba nie mozna wziac na powaznie... Dalej sie smieje jak o nim pomysle

użytkownik usunięty
KiniuNiniu

Oj wybacz...
Owszem filmu na poważnie traktować nie można.
Nie jest na pewno jakimś strasznym horrorem,chyba że dla młodszych widzów.
Jednak mnie nie bawiły te same sceny co Ciebie.
A co do wyglądu zachowania itepe to z tego co ja zrozumiałem wiele rzeczy było uzależnionych od substancji jaką wstrzyknął jej mąż.

ocenił(a) film na 8

najwazniejsze ze obojgu nam film sie podobal :D kazdy inaczej interpretuje, czyz nie? to nie jak na maturze ze interpretacja musi sie zgadzac z kluczem :)

użytkownik usunięty
KiniuNiniu

Dokładnie. Gdyby wszystkim podobało się to samo ta strona najprawdopodobniej by nie istniała a poza tym było by strasznie nudno :)

ocenił(a) film na 8

az przegladne jakie masz filmy u siebie obejrzane!

użytkownik usunięty
KiniuNiniu

Podobnych do "Grindhouse" nie za wiele ponieważ nie jestem miłośnikiem tego typu filmów. Wydaje mi się jednak że znajdziesz tam coś co może przypaść Ci do gustu.
Ojć...offtopic się robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones