PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 124
oceny
6,5 10 1 90124
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

totalny gniot 1/10

ocenił(a) film na 3

jak dla mnie film był beznadziejny, żadnemu filmowi nie wystawiłem jeszcze oceny 1/10, ale ten zasłużył na ową cenę, przesadzone efekty, standardowa fabuła, a pomysł z karabinem sterowanym umysłem/układem nerwowym, to porostu przesadza....
PS jak ta laska z kołkiem zamiast nogi dała rade prowadzić MOTOR ?! WTF?

ocenił(a) film na 10
rufi92

No pewnie "standardowa fabuła", w naszych czasach ciągle powstają takie filmy, co jakiś czas gra w nich Katherine Heigl. Reszty nie chce mi się nawet komentować, bo ktoś kto daje 7/10 żonie na niby, a to P.T. jedzie 1/10 najwidoczniej za dużo czasu spędza przed tv w nadziei, że znów puszczą powtórki Przyjaciół w których Aniston nie nosiła stanika.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rufi92

Człowieku - ale taki był właśnie zamysł tego filmu. Przesada i totalny brak realizmu, a Ty go wziąłeś na powaznie? ojej... współczuję:d

ocenił(a) film na 1
ohpeggysue

Nie moje poczucie humoru niestety. Zasłużone 1/10. Rozumiem "nagięcie rzeczywistosci" tudziez lekka przesada ale to to szczyt szczytów (scena z odpadającymi jajami WTF?!)

rufi92

Hmmm... A "Szybcy i wściekli 5"? Czyżby pamięć szwankuje???

ocenił(a) film na 8
rufi92

Rodriguez i Tarantino lubią balansować na krawędzi kiczu. Zgadzam się że nie jest to film dla każdego, ale ten film miał być taki to jest zamierzony kicz. Kręcąc ten film oddali hołd starym kiczowatym horrorom klasy C dla nastolatków, które kiedyś były bardzo popularne. Większość osób zakłada sobie z góry jakiś schemat filmowy typu "można nagiąć rzeczywistość ale bez przesady" , "film musi być realistyczny" i zgadzam się filmy powinny być realne . Rodriguez i Tarantino łamią te schematy i jak zwykle jadą po bandzie, czyli wolna amerykanka, co nie każdemu się podoba i oni właśnie są wyjątkiem od reguły. W czasach kiedy rocznie jest wpuszczanych do kin około 100 gniotów dla ludzi nie oczekujących zbyt wiele od kina, ten film jest czymś nowym i interesującym.

ocenił(a) film na 2
nygus0

Ja też wystawiłem bardzo słabą ocenę dla tego filmu, chociaż wiedziałem jaki był zamysł autora. Sam Rodriguez przyznał, że ten film zebrał słabe noty ze względu na brak świadomości u widzów z czym będą się musieli mierzyć. Ja oglądając ten film zdawałem sobie sprawę z jego genezy, lecz mimo to film był dla mnie przesadzony - zabawa konwencją którą z dobrym skutkiem stosują panowie Tarantino i Rodriguez tutaj nie wypaliła.

ocenił(a) film na 10
rufi92

Kicz asie kicz wiesz co to znaczy? Wiesz dlaczego ten film został tak zrobiony? To nie film dla każdego, jeśli wziąłeś go na poważnie to gratuluje. Lepiej uciekaj przed telewizor bo Klan Ci ucieknie i nie połapiesz się o co chodzi.

ocenił(a) film na 1
Sprite_87

Kocham takie merytoryczne argumenty "jak się nie podoba to na pewno kochasz klan" ;D dzieciarnia ;) Mi też się nie podobał a znam dobrze twórczość i Rodrigueza i Q.T i to już nawet nie chodzi o to, że nie moja stylistyka, ja po prostu uważam, że robienie takich filmów, branie za nie kasy to kpina z widza i totalne nieporozumienie.

ocenił(a) film na 10
park3r

Dlaczego według Ciebie jest to nie porozumienie? To nie ma być film z głębokim drugim dnem, tylko czysta rozrywka, i jako film rozrywkowy spisuje się rewelacyjnie moim zdaniem. A co do argumentów z klanem... skoro ktoś nie ogarnia, że ten film jest specyficzny i za to daje 1/10 to według mnie jedyna produkcją dla niego jest Klan nooo może Złotopolscy.

ocenił(a) film na 9
rufi92

Widać, żeś chlopie ze złym nastawieniem podszedł do tego filmu. A Twoja ocena to jakieś nie porozumienie. Rozumiem, że film może się komuś podobać ale już za samą muzykę i efekty specjalne należy mu się 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones