PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 100
ocen
6,5 10 1 90100
6,2 24
oceny krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

moja pierwsza trójka prezentuję się tak :
1.Cherry leży bez nogi i mówi "nie mogę iść nie mam nogi"a Wray na to " już masz" wyrywa noge od stołu i "montuje" jej w kikut
2. scena gwałtu z Tarantino jest przekomiczna
3.i ta blond lekarka (nie pamiętam jak sie nazywała) gdy nie mogła posługiwać się dłońmi bo miała sparaliżowane i chciała wejść do auta
w ogóle ten film miażdży ... jest GENIALNY!!!!

użytkownik usunięty
przmemo666

1.Gdy ojciec lekarki mówi o jej mężu którego przed chwilą zastrzelił że i tak był przedatny jak fiut papieża.
2.Wray na motorynce.
3. Gdy Tarantino mówi że nigdy nie widział jednonogiej streaptizerki a był w maroku.

ocenił(a) film na 10

1. Where (pauza) is (pauza) the shit?
2. Moment w którym doktor Block rozmawia ze swoim kolegą, a w tle inny lekarz przegląda obrzydliwe zdjęcia infekcji.
3. Dakota tłumaczy synkowi żeby strzelił do wszystkich którzy podejdą do auta. A jeśli to będzie tata? - pyta mały. *Zwłaszcza* jeśli to będzie tata.

przmemo666

1. Zmielenie zombie za pomocą helikoptera.
2. Taniec Cherrry w ostatniej scenie (rocket jump included)
3. "To twoja krew" (gdy brat szeryfa odnajduje brakujący składnik dopełniający jego sos)

ocenił(a) film na 7
przmemo666

-Mamusiu, ząb mi wypadł.
-Faktycznie.
-Mamusiu, tobie też ząb wypadł.
-Rzeczywiście.
-Jesteśmy bezzębni ( a w oryginale " we're toothless buddies")

Ubawilo mnie to do łez :DDD!

przmemo666

Wray kiedy mówi do Cherry... nie martw się jedne z najlepszych dowcipów są o kalekach
scena w której żołnierz grany przez Tarantino przy próbie gwałtu mówi... poczekaj zaraz pokażę ci coś twardego po czym patrząc na rozpływającą się "męskośc mówi... muszę się spieszyc" i wiele wiele innych chociażby te powyżej

ocenił(a) film na 10
Princess__Leia

Pooopieram te dwie sceny plus tą jak w bazie Abby wyjmuje specjalny przyrząd do obcinania jajek no i kiedy ten wielki słój się rozbja... ubaw po pachy
poza tym lubię cały film który poprostu nie ma słabych momentów.
PS mam wrażenie że częśc osób to albo straszne smutasy albo półgłówki nie rozumiejące że to pastisz a nie film oparty na faktach autentycznych.

ocenił(a) film na 8
SPANKtheMONKEY

świetna jest też scena, kiedy ten policjant próbuje założyć obrączkę, na palec którego nie ma. I te dobitne "fu*k..." jak już się zorientował, po prostu mnie rozniosło

ocenił(a) film na 10
slusar_o2

masz rację zajebista + jak szuka tego palca oraz jest jeszcze taka jak przez pomyłkę zabija pod szpitalem babcię z kroplówką w ogóle cały film jest ok u mnie 10/10

Anja_Sfinikter

1. Scena gdy Tarantino mówi że nigdy nie widział jednonogiej streaptizerki a był w Maroku. Wogólw cała scena próby gwałtu jest rewelacyjna.
2. Scena z seksem Cheri, jak podnosi do góry nogi i tam sterczy ten kikut.
3. No i tak jazda na motorynce...

Wogóle cały film jest swietny.

ocenił(a) film na 10
przmemo666

jazda na motorynce przebija wszystko

ocenił(a) film na 7
gggrzesiek

Najlepsza scena jak doktorka mowi do syna zeby nie celowal do siebie, a gdy odchodzi mały strzela sobie w głowę:)

No i ta motorynka;

'-szybka jest?
- rozwiaja 50 w 4 s

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones