PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 165
ocen
6,8 10 1 27165
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

średni 5/10

ocenił(a) film na 5

Angelina i Antonio to fajni ,dobrzy aktorzy .Niestety nawet najlepsi nie uratują tego filmu.
Wczoraj oglądałam ten film i muszę stwierdzić ,ze jest trochę nudny i cały jego klimat itd mi
nie do końca odpowiada.Spodziewałam sie czegoś innego ale nie jest źle.Nie zrozumiałam
końcówki .. oni obje umarli czy oboje przeżyli ?

Średni. Daje 5/10.

pati1109

Stawiam na to, że oboje przeżyli ;)

I mnie też ten film średnio przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 4
pati1109

Oboje przeżyli! uważam, że film bardzo przewidywalny, naciągany. Nie wierzę (może niestety) w taką wielką, bezwarunkową miłość. Pociągnęłam do końca, ale generalnie lipa. Jedyny film, w którym podobała mi się rola Angeliny to - "Oszukana". Muszę odłożyć filmy z jej udziałem na bok.

igaLOVESmovies

[SPOILER ] Oj dzieci, dzieci....Jak to możliwe, że nie dostrzegłyście całej tej bajkowości, nierealności ostatnich scen filmu ? W białym pomieszczeniu, w kłębach białego dymu tańczą na biało ubrane kobiety wokół białego stołu do pokera i pokerzystów w kremowych marynarkach. Wszyscy są wyjątkowo radośni i zadowoleni. Mamy tu międzynarodowe towarzystwo: Japończyka i Niemca ( w Maroku, w XIX wieku ! ). Przecież to jasne, że to wyobrażenie nieba do którego trafili główni bohaterowie a nie rzeczywistość. [SPOILER]

ocenił(a) film na 4
Avoid

cały film jest dość baśniowy, myślę, że zakończenie można tłumaczyć dwojako. Tak czy siak happy end - są nareszcie razem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones