PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 162
oceny
6,8 10 1 27162
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Jest to jeden z najlepszym filmów jakie oglądałam ! Uwielbiam go, i polecam ;D

użytkownik usunięty
Czekoladka

najlepszych? to chyba nie wiele w zyciu widziałaś... ja się trochę nudziłam, fakt fabuła może i dobra, ale jakiś dziwny.

ocenił(a) film na 7

jeden z najlepszych ??? chyba zartujesz xD

ocenił(a) film na 10
Czekoladka

Film bardzo mi sie podobal, zdecydowanie mnie wciagnal ,jeden z lepszych jakich widzialam tego gatunku i Joli jak zawsze urocza.

ocenił(a) film na 3
Czekoladka

Jak można tak nudny film uznać za arcydzieło (10/10) ?!!

ocenił(a) film na 8
Czekoladka

Film dobry warto obejrzeć nie nudziłam się

Mary_Kate_6

wg mnie to bardzo ładny, przyjemny film.
fabuła mało prawdopodobna, ale ciekawa i dobrze się oglądało, ale nie uznałabym tego za arcydzieło. :)

Czekoladka

Nie jest to najlepszy film jaki widziałam, ogromnie rozczarowałam się zakończeniem, ten happy end...;/ Po prostu tam nie pasował. Poza tym przez połowę filmu myślałam, że Jolie ma rozdwojenie jaźni, niestety, zawiodłam się zwykłą oszustką;P

Czekoladka

Taka dobra obsada, a film fatalny. Jeden z gorszych jakie widziałam i to piszę z pełnym przekonaniem. Aktorstwo, fabuła, a w szczególności montaż do kitu. Tak naiwnego filmu nie widziałam już dawno. I jeszcze to sztampowe przesłanie, że miłość może pokonać wszystko.
Naprawdę, dziwię się, że tak słaby film, znalazł aż takie uznanie wśród filmwebowiczów:(
Jak dla mnie 2/10.

Borysa

O, właśnie, już kij, że sztampowe, ale zapomniałam dodać, że prawie padłam jak Banderas zaczął wygłaszać tą swoją mowę moralizatorską, tak jakby tępy widz nie potrafił sam dociec banalnie prostej pointy.
Ja ten film traktuję trochę jak bajkę, miłość - oszustwo - wybaczenie - katastrofa - miłość, to tak Disney'owsko, nie umniejszając moim ulubionym bajkom xD

Czekoladka

ten film jest po prostu genialny moge go ogladac codziennnie i mi sie n ie znudzi... bardzo podobala mi sie rola Angeliny... byla taka realistyczna... niby troche nudny ale ma swoja glebie... opowiada o pieknej milosci i poswieceniu... za kzadym razem gdy go ogladam to placze... za pierwszym razem myslalam ze ja zabija to bylo by takie nie sprawiedliwe...

a co do opisow to wcale nie jest nasycony erotyzmem... jest tylko jedna scena na poczatku...

ocenił(a) film na 10
sweetblondi_04Ruda

jestem swiezo po obejrzeniu:)) mile zaskoczona.. sama koncowka nieprzewidywalna:) i koncowe momenty wzruszajace.. yh.. cudowny flm.. dawno juz takiego nie widzialam:))

aniula

No ja też takiego nie widziałem...
Nie wciagnął mnie i tyle. Niby zapowiada sie interesująco, ale gdzieś po drodze zgubiłem zainteresowanie...
Nie pamiętam już teraz dokładnie ale oglądałem cos w podobnym klimacie i o wiele lepsze.
Przeciętny, nawet z Angeliną...

ocenił(a) film na 5
demello

hehe, pokrewna opinia. Ja, rowniez zgubilem zainteresowanie, juz na poczatku:/. Fabuła interesujaca, choc montaz nie bardzo udany.
Czegoś tu zbrakło...
pozdrawiam,

ocenił(a) film na 10
Czekoladka

A mnie się film bardzo podobał, wręcz dziwi mnie że jest tak dużo negatywnych komentarzy. Zakończenie nie do przewidzenia i świetna gra Angeliny. Nie ma w nim jakiejś głębi, jednak przedstawiona historia bardzo mi przypadła do gustu, szkoda że Wam nie ;)

Czekoladka

10/10 to jednak przesada, ale z czystym sumieniem mogę dać 6 (może nawet 7...)skusiłam sie tylko ze względu na Banderasa (gggrrr....:P), bo za Jolie nie przepadam, choć powiem szczerze że w tej roli rozłożyła mnie na łopatkę (tylko jedną niestety). podstępna, nieprzewidywalna, uwodzicielska... jak na kobietę która kradnie męża to zupełnie przyzwoicie zagrała:)

Czekoladka

Nie rozumiem skąd takie zdziwienie najwyższą oceną :/ film nie jest jakimś komercyjnym gniotem, mnie osobiście się bardzo podobał, więc dla kogoś może być jedym z ulubionych,czy tam najlepszych filmem. Nie musicie od razu krytykować czyjegoś gustu i upodobań :/

ocenił(a) film na 10
em71

Świetna opowieść... nie wiem czemu większosć uważa film za beznadzieje, mi się podobał no ale są gusta i guściki.

lilly405

Film był swietny, daje 10! zauwazylam ze podoba sie on w wiekszosci kobietom a mezczyzni woleli by chyba wiecej scen niz ta 1 na poczatku, ale co kto lubi

gohada

Jak dla mnie, to był słaby. Nie budził żadnych emocji i w ogóle był jakiś taki nijaki. A najgorsze rozczarowanie przeżyłmam na koniec. Porażka całkowita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones