PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 180
ocen
6,8 10 1 27180
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Nie bardzo rozumiem, dlaczego takie slawy jak Jolie i Banderas zdecydowali sie na wziecie udzialu w tak prymitywnej produkcji. Film pokazuje upadek mezczyzny. Bohater nie wiedzial czym jest milosc, ale zylo mu sie dostatnio. Zakochal sie w zdegenerowanej kobiecie i to wciagnelo go do jej swiata i zmusilo do zycia podruzujacego oszusta. To prawda film jest zmyslowy, co kto lubi. Po obejrzeniu go nie pozostaje w czlowieku nic wartosciowego. Przeslanka, ze milosc usprawiedliwia wszystko nawet zdegenerowanie wydaje mi sie obrzydliwa.

Ronja_corka_zbojnika

Coś mi się wydaje , że jeszcze długo tego nie zrozumiesz . Nawet jeżeli film jest taki jaki jest , to według mnie Jolie i Banderas checieli :
a) spróbować czegoś nowego
b) producent dawał kupę kasy:)

danonek007

no tak, to wszystko tlumaczy ;) Moze chcieli sie pokazac wspolnie za ekranie i sie troche "poprzytulac".

ocenił(a) film na 10
Ronja_corka_zbojnika

tak sie rozpisales a ja streszcze twoją wypowiedz: "zdegenerowanie ! "
;] nie rozumiem ludzi tak podchodzących do miłosci, powiesz pewnie.. ze miłość jest ZDEGENEROWANA ;] ps poucz sie troche ortografii zanim zbierzesz sie za komentowanie filmow..podrÓżować

Karo_5

Nie, Skarbie :) Nie sądzę, żeby miłość była z założenia zdegenerowana. Sądzę natomiast, że człowiek może mieć zdegenerowaną i wypaczoną wizję tego czym jest miłość. Człowiek może być zdegenerowany, tak jak bohaterka "Grzesznej miłości". Dla mnie, jak już to napisałam wcześniej, miłość pokazana w tym filmie jest ZDEGENEROWANA. Możesz się nie zgodzić, Twoja sprawa.

Tak, Kochanie, podróżować pisze się przez "Ó", ale każdemu może się zdażyć literówka:) Natomiast wolałabym, abyś nie zwracał się do mnie w formie męskoosobowej, bo nie jestem facetem :) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones