PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579}

Grzeszna propozycja

The Proposition
6,6 1 724
oceny
6,6 10 1 1724
Grzeszna propozycja
powrót do forum filmu Grzeszna propozycja

Kiedy pierwszy raz oglądałam ten film byłam tego pewna. Ale teraz kiedy widziałam go po raz kolejny, zdałam sobie sprawę, że właściwie ich pocałunek i wspólnie spędzona noc była owocem chwilowej namiętności, on był nią oczarowany zachwycony jej urodą i niezależnością, ona była samotna i tęskna do namiętności, pomiędzy obojgiem nawiązała się nić zrozumienia i ... stało się. Ale rażąca obojętność Michaela później "Myślisz, że jestem jak Roger Martin, że nie potrafiłbym żyć bez ciebie..." wskazuje na to, że nie zależało mu tak bardzo... na pewno dowodziła, że ma on silną psychikę i nie do końca ustalone zasady moralności, ale czy to była miłość?

niektórzy mogą uznać temat za beznadziejny, ale wybaczcie - po prostu jestem ciekawa jak to postrzegają inni.

ocenił(a) film na 5
Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Myślę, że kochał. Zawarł układ co do miejsca pochówku; chciał mieć ją tylko do siebie. Poza tym, słowa "Myślisz, że jestem jak Roger Martin, że nie potrafiłbym żyć bez ciebie..." miały na celu przekonać ją, że jej małżeństwo i przyszły potomek są bezpieczni. Niewiele mnie obchodzisz, więc nie ma powodu bym wyjeżdżał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones