PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31881}
2,0 30 732
oceny
2,0 10 1 30732
1,0 8
ocen krytyków
Gulczas, a jak myślisz
powrót do forum filmu Gulczas, a jak myślisz?

REWELACJA!! NAJWSPANIALSZY FILM Z GŁĘBOKIM PRZESŁANIEM, SUPER GRA AKTORSKA, NIESAMOWICIE WCIĄGAJĄCA FABUŁA, PRZEPIĘKNA SCENOGRAFIA I EFEKTY SPECJALNE, SUPER KOMEDIA. PO OBEJRZENIU TEGO FILMU ZMIENIŁ SIĘ MÓJ ŚWIATOPOGLĄD JESTEM INNYM CZŁOWIEKIEM. GENIALNE KINO. SŁOWA UZNANIA DLA NIEDOCENIANYCH WIRUTOZÓW KLAUDIUSZA SEVKOVICZA I PIOTRA GULCZYŃSKIEGO. ŻYCZĘ IM OSCARA Z CAŁEGO SERCA. IDE OBEJRZEĆ JESZCZE RAZ>
Żartowałem. Ten film to żałosna parodia parodii filmu. 1/10

ocenił(a) film na 1
gejzermocy

bardziej się uśmiałem z tego co napisałeś niż z samego filmu.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 2
gejzermocy

ten film to żal,

ocenił(a) film na 1
joasia170590

Dobry tekst. Szacun

gejzermocy

gejzermocy - szacunek! dawno się tak nie śmiałam z recenzji na filmweb! :D:D:D

użytkownik usunięty
gejzermocy

hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe hehehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehe hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe hehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh ehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehe hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe hheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh

ocenił(a) film na 1
gejzermocy

leżę

użytkownik usunięty
gejzermocy

Wez nie rob sobie jaj :D

ocenił(a) film na 1
gejzermocy

mało śmieszne, chyba mamy inne poczucie humoru;]

gejzermocy

do zalozyciela tematu skoro film oceniasz 10/10 tzn ze jestes chory na glowe pajacu

ocenił(a) film na 1
arek2010

Do arkadiusz. On to napisał dla żartów i się jeszcze przyznał. Czytaj dokładniej na przyszłość.

gejzermocy

hehehe, gejzermocy na prezydenta ;)
Lepsze wrażenia bym miała gdybym zasnęła na początku filmu.
Co do kolegi arek2010 to ma chyba problem jak Sheldon Cooper - nie rozumie sarkazmu + nie czyta do końca.

użytkownik usunięty
gejzermocy

hehe dobre

gejzermocy

hehehe:) zgadzam sie w 100 %... także 1/10:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones