PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31881}
2,0 30 729
ocen
2,0 10 1 30729
1,0 8
ocen krytyków
Gulczas, a jak myślisz
powrót do forum filmu Gulczas, a jak myślisz?

Wiadomo jak byl BB to sie ogladalo powstal film zobaczylem zwiastun kupilem go przez telezakupy Mango i naprawde film mi sie podobal w porownaniu z tymi komedyjkiami z Szycem,Karolakiem czy Adamczykiem mozna bylo sie posmiac zabawana rola Rudiego jako Karkowa ludzie czepiaja sie ze graja goscie z BB i musze powiedzec ze rozsmiesza mnie do dzis do filmu trzeba podejsc na luzie.

sador1991

Przed chwilą powtórzyłem sobie ten film, po czternastu latach, z uwagi na Karolinę Pachniewicz.

Karolina Pachniewicz jest NIESAMOWICIE atrakcyjna w ówczesnym wieku dwudziestu jeden lat jak i dzisiaj w wieku blisko trzydziestu pięciu lat.

Jestem w niej zakochany po dziś dzień... :) Dla niej głównie oglądałem BB :)

Sam film odbieram zdecydowanie jako atrakcyjniejszą komedię, niż wszystkie pozostałe wyprodukowane po roku dwutysięcznym.

Oczywiście, że trzeba mieć dystans i zrozumienie dla wszystkiego, szczególnie dla amatorów tam odgrywających swoje pierwsze role filmowe - i ostatnie.

Amen.

ocenił(a) film na 9
windows1234

Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką Big Brothera dziś chyba tylko jej rodzina i znajomi wiedzą co robi i jak się zmieniła przez lata.

ocenił(a) film na 9
windows1234

Dwa światy oglądałem specjalnie dla Zuzanny Nowakowskiej

ocenił(a) film na 9
sador1991

Korzynski napisal zabawny scenariusz wada jest słaba gra uczestników Big Brothera w końcu grali siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones