PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31881}
2,0 30 737
ocen
2,0 10 1 30737
1,0 8
ocen krytyków
Gulczas, a jak myślisz
powrót do forum filmu Gulczas, a jak myślisz?

REWELACJA!!!!

ocenił(a) film na 10

Ten film to po prostu coś nadzwyczajnego!
Po pierwsze- świetna obsada aktorska. Pamiętam, jak kiedyś całymi dniami i nocami oglądało się Big Brothera z wielkim zaciekawieniem. Teraz możemy zobaczyć jego bohaterów w najwyższych lotów filmie fabularnym, który zresztą oparto na faktach- na przykład miłości Karoliny i Grzesia. Dzięki temu aktorzy lepiej potrafią wczuć się w swoje role i grać naprawdę realistycznie.
Po drugie- niezwykła fabuła. Największą jej zaletą jest z pewnością wielowątkowość. Do wątków głównych możemy zaliczyć przede wszystkim wspomnianą wcześniej miłość Karoliny i Grzesia, karierę aktorską Moniki, dziennikarską Manueli oraz wiele innych fascynujących części składowych tego arcydzieła.
Po trzecie- coś wyróżniającego się w zalewie tak badziewnych polskich "pseudoprodukcji", jak np. seksmisja, va bank ( celowo małymi literami, bo takie coś na wielkie nie zasługuje )- co to w ogóle za bzdury? Świat zdominowany przez kobiety? No nie... Obejrzyjcie Gulczasa, a zobaczycie co to Prawdziwy Polski Film Fabularny. Tylko nie próbujcie kupować piratów!
Pozdrawiam i czekam na ewentualne uwai dotyczące mojej recenzji

fajniutki

Rzeczywiście masz racje TO ARCYDZIEŁO. Poprostu kalsyk. Seksmisja to przytym dno.

ocenił(a) film na 1
Olaf

fajniutki , podoba mi sie Twoje poczucie humoru ;-))) , mam nadzieje , ze nie napisles tego na powaznie.

fajniutki

fajniutki jest zajebisty. Ale się uśmiałem...:)

ocenił(a) film na 1
fajniutki

Z wyjątkiem Radosława Pazury, nie było w tym filmie chyba żadnego aktora. Nie mam pojęcia skąd się urwałaś, ale ten film to kaszana.

fajniutki

Racja, racja, racja!! Ten film to prawdziwe arcydzieło! Można go oglądać codziennie i śmiać się do rozpuku!

PS. A tymczasem idę się pociąć nożem do masła i jebnąć deklem. :/

fajniutki

Jak przeczytalem to co wypocil niejaki fajniutki, to sobie pomyslalem, ze to tania prowokacja. Ale ten gosc dodal sobie ten film do ulubionych!!! Skad sie biora tacy ludzie...

kubisz

fajniutki zgadzam się z tobą!!!!to rewelacyjny film,można się na nim niezle pośmiać!no i grał tam gulczas,świetny facet!widziałam go na żywo.Też mam ten film w ulubionych,ludzie wy się chyba nie znacie na dobrej komedi,nie rozumiem czemu tak wszyscy najeżdżają na ten film,dla mnie to bomba

ocenił(a) film na 1
Marcysia

biedna marcysiu! oni tego nie zrozumieją, to banda ignorantów.pseudoznawcy filmu nie szanujący zdania innych.myślą, że żaden film nie jest dobry jeżeli nie jest zrobiony przez Antonioniego, Bergmana lub Ozu.
szkoda dyskutować z chołotą..

lesterwood

no to się rybki złapały na haczyk........................ .. :-)))))))))))

fajniutki

ten film ma dwie gwiazdki bo jest bzdurą zrobiną bez jakiegokolwiek pomysłu i weny, po prosty big brother niestety pobił rekordy oglądalności co świadczy o poziomie intelektualnym i świadomości tej części telewidzów, których po zakończeniu tego żałosnego programu opłacało się karmić tą samą tandetą powtórnie, sam tytuł filmu to już parodia, owy gulczas pokazując się w kretyńskim big brother udowodnił połowie polski że myślenie jest mu zdecydowanie obce... pozdrawiam

fajniutki

jestes facet powalony!ten film jest zrobiony tylko dla kasy!(świadczy o tym obsada z bigbrothera, którego oglądała kupa ludzi). Ty chyba w życiu dobrego filmu nie widziałeś!!gulczas przy SEKSMISJI wygląda bardzo blado!Po twoich wypowiedziach można wywnioskować że nie znasz się na filmach, i jesteś zwykłoym prowokatorem!!!Tacy ludzie to powinni siedzieć w domu wariatów(byłbyś bardzo naturalny w LOCIE NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM).

użytkownik usunięty
Pan_Qrczak

Heh... No i dyskusja zeszła na poziom Onetu :) Wpisujcie miasta, które popierają fajniutkiego: Szczawy...

ocenił(a) film na 1
fajniutki

Fajniutki fajnie to rozegral, do tego filmu inaczej podchodzic nie mozna:) A przyokazji mozna zoobserwowac ciekawe rekacje niektorych urzytkonikow, co wprawilo mnie w dobry humor!! :)

fajniutki

no comment...nawet się nie chce polemizować z taką bzdurą. szkoda w klawiaturę klikać.

fajniutki

No proszę, a więc prawdziwa jest teza, ze każdy portal ma swojego Jasia Śmietanę, nawet Filmweb. Widziałem już niejakiego żandarma, ale ty fajniutki bijesz go na glowę. Ciekaw jestem ile masz lat...

ocenił(a) film na 1
fajniutki

Buahahahahhahahahahaha!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Uśmiałam się jak stado blondynów gdy przeczytałam wypowiedź fajniutkiego;) Szczególnie rozbroił mnie ten tekst 'w najwyższych lotów filmie fabularnym'.

ocenił(a) film na 1
pink_lady_2

hehehe... i za to lubie filmweb, te poczucie humoru.... szcegolnie fajniutkiego..;) a przy okazji wiemy komu sie takie (...hmm jak by to nazwac?Kaszana..?nieee...to obraza nawet dla najgorszych kaszan :D) naprawde podobaja... przyznam bez bicia ze nawet kawalek obejrzalem ..z ciekawosci, ale nie sadze zeby to zaslugiwalo na wystawienie jakiejkolwiek oceny...nawet 1;)

ocenił(a) film na 1
Romanoprodi

no jasne ze prowakacja... to by nie oznaczalo tylko i wylacznie uposledzenia gustu...to by sugerowalo raczej zwykle uposledzenie umyslowe...a tekst tego goscia i umiejetnosc formulowania poprawnych zdan raczej o tym nie swiadcza :D za to olaf i marcysia...buahahaha

fajniutki

Prowokacja - bo nie wierze by ktos mogl tak myslec naprawde. To by oznaczalo glebokie uposledzenie gustu filmowego ;)

ocenił(a) film na 1
fajniutki

nadawałbyś się na akwizytora,tyle że nikt ich do domu nie wpuszcza :P

ocenił(a) film na 1
fajniutki

ja myśle że fajniutki miał lekki odwał... xD

ocenił(a) film na 10
fajniutki

Heh...myślałem, że moja napisana blisko pół roku temu wypowiedź coś zmieni. Teraz wchodzę na tą stronę po tak długiej przerwie, a tu nic...ocena tego Arcydzieła Wszechświatowej Kinematografii nie uległa, wbrew moim oczekiwaniom, żadnej wyraźnej poprawie. Czemu nikt oprócz mnie nie rozumie niezwykłego przekazu, genialności, fenomenu tego Super-Hiper-Mega-Ultra-Filmu? CZEMU NASZ GATUNEK JEST TAKI TĘPY?!?!?! Pozostaje mi mieć tylko nadzieję na jedno- ptasia grypa wykończy nas wszystkich, a za jakiś czas pojawi się nowa, bardziej rozwinięta forma życia na Ziemi. Odnajdzie ona kasetę video z "Gulczasem", obejrzy i doceni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kROKIET_z_cEBULOM

ah, jakież to było śmieszne, wręcz nie moge sie utrzymać na nogach. Dobra facet, żart ci sie nie udał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kROKIET_z_cEBULOM

Od dziś lubię krokiety z cebulą:) Ja skończyłam Wyższą Szkołę Lansu i Bansu z wyróżnieniem, więc jestem ziomalka.

ocenił(a) film na 1
Pussykilla

On chyba tak na poważnie ten groch z kapusta.. czy z mielonymi... Bpję się go.. :|

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Hisato

Pewnie! A ja sem netoperek! Co jo godom - Święty Mikołaj! No, ba!!! Moja być Mr. Jedi! Chewbacca!!!!

-Lecz się.

ocenił(a) film na 1
Szem

Masa rybek złapana w sieć.
Będzie co jeść... :-)

KYRTAPS

A decoral wciąż biały...

użytkownik usunięty
fajniutki

Leje z was ludziska co wzieli post fajniutkiego na serio...

ocenił(a) film na 1

Gulczas podobno ma zagrac w nastepnej częsci przygód Gulczasa. Nie wiem czy to na seria ale fajnieby było. To wybitny film. Pozdrawiam fanów piotra gulczyńskiego.

a tak ps to powiem wam ze niktórzy co naprawde ten film lubią to są szczerze z całego serca POKURWIENI i powinni zryć razem ze świniami w niedziele. nie ma o czym wogóle gadac. gruza do koryta raus

Sarin

nie no niezła beka ja zaraz wkładam moj mocherowy beret i ide sie za was pomodlic do ojca rydzyka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D

fajniutki

Jeśli to jest rewelacja a Vabank to chłam to coś z tobą jest nie w porzadku. To jest zwykła bylejaka produkcja z której można się jedynie pośmiać i nic głębszego ona nie ma w sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
fajniutki

Prowokacja nie prowokacja to na chuj pisze takie bzdury , komu to kurwa ???
A ci co naprawdę kochają ten film to niech się lepiej pierdolną w głowę i zastanowią nad sobą , ten film to prawdziwy kunszt prymitywizmu i gówna 100 % dla dzieci , albo pustaków kochających Britney Spears.

fajniutki

heh xD respect dla ciebie xD ja nawet temu "arcydziele" jedynki nie dam, bo to shit.

ocenił(a) film na 1
fajniutki

To muj ulóbjony film. Jak morzna go tak zjebadź? Zasuguje na śreniom z 8 pszynajmjej.

ocenił(a) film na 1
fajniutki

Na szczęście, świat nie jest aż taki zły, by takie filmy były arcydziełami. W przeciwnym wypadku oznaczałoby to, że już nastąpił koniec świata i jesteśmy w piekle.
Oczywiście, nakręcić można wszystko, obejrzeć też, tylko w jakim celu? Na pewno nikomu w niczym to nie pomoże.
Brakuje w skali ocen zera i wartości ujemnych - gdzieś w tamtym rejonie należałoby umiejscowić ten wspaniały film.

fajniutki

zgadzam się w 100%, to arcydzieło powinno być na 1 miejscu w top światowym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
BarEET

Buhahahaha, teraz dopiero ten temat znalazłem, ja pier**lę, ubaw pierwszej klasy :-)... Musiałem to sobie na dysku zapisać, co by się zabezpieczyć przed interwencją wszechwładnych na forum :-).

BarEET, ale ty tutaj się elokwencją nie popisuj, bo z ciebie to konkretny kawał głąba jest :-).

ocenił(a) film na 1
BarEET

spoko film-bardzo śmieszny

ocenił(a) film na 1
a1_andrzej

1 to mu wychodzi tylko średnia ocen

użytkownik usunięty
fajniutki

No cóż Seksmisja 1 pewnie Potopowi też dasz 1 żal.Mi osobiście Gulczas się podobał,ale,żeby dać Seksmisji najlepszej polskiej komedii science fiction jakią widziałem 1,a Gulczasowi 10 to na prawdę trzeba mieć zrytą psyche.Dałem 8 i nie mówcie,że nie znam się na filmach,bo za nim coś powiecie to przejrzyjcie czyjeś filmy dokładnie,bo po jednym filmie człowieka nie ocenisz,bo dziesięciu też nie,ale po 30 pierdołach to i owszem i na zakończenie powiem,że na nudne wieczory takie kino rozrywkowe przyda się czasami
więc nie krytykujcie,bo polskie to złe,ohydne i w ogóle do niczego,bo takim tokiem rozumowania daleko nie zajedziemy mości panowie i panie i zatrzymamy sie na klanie czy m jak mordęga,a cichopek zostanie najlepszą polską aktorką.

fajniutki

Weź przestań Gulczas to dno. Reality show nie powinno mieszać się z Filmem. To jak wlać litr Chanelle No.5 do klopa, spuścić wodę i nazwać to arcydziełem. A krokiet. Powaga jedyny film jaki masz w ulubionych który zasługuje na obejrzenie to Ali G Indahouse (polecam Można się uśmiać). Zamiast oglądać takie gówna jak gulczs zajęlibyście się jakimś dobrym kinem. A Seksmisja jest ZAJ !@#$%^& filmem. Większość facetów na tym forum chyba widziało tam pierwsze cycki w życiu i to razem z rodzicami. Naprawdę obejrzyjcie jakiś film z listy Filmweb Poleca. Każdy z nich oglądałem i to się nazywa DOBRE KINO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones