PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31881}
2,0 30 732
oceny
2,0 10 1 30732
1,0 8
ocen krytyków
Gulczas, a jak myślisz
powrót do forum filmu Gulczas, a jak myślisz?

Chyba ma tak niska note ze graja w nich amatorzy ciekawa fabula przed obejrzeniem myslalem ze w filmie wszyscy z Big Brothera beda sie znac a tu mnie zaskoczylo najlepszy byl Krkowa a tekst Nie ma kasy bedzie wracal PKSem byl najlepszy z calego filmu i sam Gruza z scena na stacji benzynowej byl dobry.Bardzo mnie sie podobala muzyka i piosenki zespolu Kangroz szczegolnie Gdy nie wiesz ktora leci na poczatku i na koncu filmu.Szkoda ze ze Gruza zawalil YYYrka zrobil go na przymus zabraklo w nim charakterystycznych postaci i zabawnych tekstow.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Oczywiscie gdyby zagrali tam zawodowi aktorzy film by mial inna note

ocenił(a) film na 7
zegan333

Może to i dobrze ze tam nie grał żaden Kot,Karolak,Szyc i inne bezgóscia.zaryzykuje stwierdzenie ze lepiej amatorzy z BB zagrali niz te PSEUDOgwiazdki które aktualnie produkuje Tvn

ocenił(a) film na 9
djOrgasm

Dokladnie mam dosc tych typow co wymieniles ja wole wlaczyc takiego Gulczasa niz przykladowo Ciacho czy Nie klam kochanie

djOrgasm

Kot "bezgóście" ? Podziwiam Twój jakże wyszukany zmysł aktorski...

ocenił(a) film na 9
djOrgasm

mówi się że to jest jeden z gorszych filmów jakie powstały tu jest gorszy o kobiecie która zabija cyckami
http://www.filmweb.pl/film/Deadly+Weapons-1974-179762

ocenił(a) film na 9
djOrgasm

Bardzo podobało mnie się to że w filmie uczestnicy bb odzwieciedlali siebie czy tytułowy Gulczasa pasjonowal się motocyklami w życiu prywatnym i to było w filmie Alicja była twarda dziewczyna jak i tu Karolina z Grześkiem byli parą i tu tak samo Monika chciała zrobić karierę i tu też to mamy Janusz był komentantem straży miejskiej i tu również Klaudiusz był kucharzem i tu także itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones